рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Анонсы - Прес-реліз художньо-документальної виставки, присвяченої підготовці України до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу
| 10 сентября 2010

Прес-реліз художньо-документальної виставки, присвяченої підготовці України до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

До проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року готуються широкі кола суспільства, в тому числі творча інтелігенція. Враховуючи загальнодержавне значення цієї події, Національна спілка фотохудожників за підтримки Міністерства культури і туризму України проводить художньо-документальну виставку, присвячену відображенню ходу підготовки до даного змагання.

Головне завдання виставки - фотографічними засобами відобразити хід підготовки спортивних арен Києва, Харкова, Львова, Донецька для проведення на них матчів ЄВРО-2012. Основу експозиції складають великоформатні фотографії, які відображають процес реконструкції і будівництва стадіонів та інфраструктур, а також роль у цих процесах керівників держави і спорту, архітекторів та будівельників.

Виставка створена на основі фотозйомок, що були проведені фотохудожниками: Олександром Задиракою і Андрієм Мосієнком (Київ), Олександром Мазуренком, Маркіяном Лисейком і Юрієм Дячишиним (Львів), Іриною Горбасєвою і Сергієм Вагановим (Донецьк), Максимом Сукачовим (Харків), а також використані фотоматеріали з особистого архіву Юрія Грота (Харків). Ряд фотоматеріалів були надані Центральним кінофотофоноархівом України ім. Г. С. Пшеничного (директор Ніна Топішко) і Харківською обласною Федерацією футболу (голова Володимир Бабаєв).

Вагому організаційну підтримку фотохудожникам надано заступником міністра культури і туризму України Ярославом Арсірієм, працівниками міністерства Євгенією Крутоголов, Наталією Кірєєвою, Людмилою Дяченко, а також Головним управлінням КМДА з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю і Головним управління КМДА з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

На фотографіях зафіксовані різні етапи будівництва і реконструкції спортивних арен, візити урядовців, членів Місцевого оргкомітету, керівництва УЄФА, спортивні змагання, презентація логотипу ЄВРО-2012, ветерани українського футболу і молодь, яка щойно стала на шлях опанування футбольної майстерності. Важливою складовою тематики виставки є демонстрація архівних матеріалів, присвячених видатним спортивним подіям минулого та історії відомих українських стадіонів. З огляду на зазначене, виставка має інформаційно-історичне значення та приверне увагу мешканців і гостей столиці нашої країни.

З метою створення цікавої історично-правдивої експозиції Національна спілка фотохудожників України www.photospilka.com провела дослідницьку роботу в Центральному кінофотофоноархіві України ім. Г.С. Пшеничного, здійснювала виїзди у Львів, Харків, Донецьк для проведення фотозйомок і збору матеріалів, виготовила мобільні автономні конструкції з надрукованими матеріалами, видала повноколірний ілюстрований інформаційний буклет для розповсюдження серед відвідувачів виставки.

Виставка експонуватиметься в парку ім. Тараса Шевченка з 16 вересня. Початок о 16.00.

Контакти:
- куратор проекту Валерій Левіщенко: (097)212.08.19;
- офіс Національної спілки фотохудожників України: тел./факс (044)454.19.93,

photospilka@ukr.net
www.photospilka.com

Прохання максимально сприяти розповсюдженню даної інформації.

Оргкомітет

28.jpg

15.jpg

19.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

13.jpg

11.jpg

12.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

20.jpg
  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Козловський Вадим, в 15:13 10.09.2010
фантастический проект. Глубоко уверен в высочайшем хкдожественном уровне предполагаемой выставки :grin
 2 
Написал(а) Задирака Александр, в 16:15 14.09.2010
Гораздо проще,Вадим,остаться в стороне и хихикать в сторонке....Думаю,в этом проекте информационная составляющая имеет гораздо больший вес,и ребята делают нужное дело.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123