рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Протокол журі XV Всеукраїнської щорічної звітної виставки художньої і документальної фотографії НСФХУ
| 26 октября 2010

Протокол журі XV Всеукраїнської щорічної звітної виставки художньої і документальної фотографії НСФХУ

21 жовтня 2010 року м. Київ

ПРОТОКОЛ
журі XV Всеукраїнської щорічної звітної виставки
художньої і документальної фотографії
Національної спілки фотохудожників України

 

На конкурс надішло 863 роботи 188 авторів з 24 областей України. До експозиції відібрано 86 робіт 58 авторів з 22 областей і присуджено наступні відзнаки:

Секція Ч/Б

Золота медаль Національної спілки фотохудожників України
Яна АРХАНГЕЛЬСЬКА (Дніпропетровськ) - за серію робіт ручного друку

Срібна медаль Національної спілки фотохудожників України
Віталій СІПКО (Вінниця) - за роботу «Ранок по сільському»

Бронзова медаль Національної спілки фотохудожників України
Тарас ПЕРУН (Чернівці) - за дві роботи із серії: «Життя на полонині»

Диплом Національної спілки фотохудожників України першого ступеня
Валерій МЕЛЬНИКОВ (Житомир) - за роботу «Несподіванна зустріч»

Диплом Національної спілки фотохудожників України другого ступеня
Ігор ГНАТІВ (Миколаїв Львівської) - за роботу «Мертвий сезон»

Диплом Національної спілки фотохудожників України третього ступеня
Леонід МАТВЄЄВ (Севастополь) - за роботу «Наперекір»

Секція КОЛІР

Золота медаль Національної спілки фотохудожників України
Едуард ХИТРИЙ (Рівне) - за роботу «Зозуля-5»

Срібна медаль Національної спілки фотохудожників України
Андрій ГУСАЧЕНКО (Севастополь) - за роботу «Двоє»

Бронзова медаль Національної спілки фотохудожників України
Максим ГОРБАЦЬКИЙ (Кривий Ріг) - за роботу «Париж-2010»

Диплом Національної спілки фотохудожників України першого ступеня

Дмитро АЛІМКІН (Краматорськ Донецької) - за роботу «Крізь світло»

Диплом Національної спілки фотохудожників України другого ступеня

Олена АЛМАЗОВА (Суми) - за роботу «Таємна розмова»

Диплом Національної спілки фотохудожників України третього ступеня

не присуджено

Секція «ПОРТРЕТ»

Золота медаль Національної спілки фотохудожників України
Анатолій ГЛЕБ, Івано-Франківськ - за роботу «Онучка»

Срібна медаль Національної спілки фотохудожників України
Максим ГОРБАЦЬКИЙ, Кривий Ріг - за роботу «Самотня осінь»

Бронзова медаль Національної спілки фотохудожників України
Роман МИХАЙЛЮК, Івано-Франківськ - за роботу «Без назви-4»

Диплом Національної спілки фотохудожників України першого ступеня
Олександр МІЛЬКОВИЧ (Львів) - за роботу «Самотній гуцул»

Диплом Національної спілки фотохудожників України другого ступеня
Михайло ЯНОВСЬКИЙ (Коломия Івано-Франківської) - за роботу «Піаніст»

Диплом Національної спілки фотохудожників України третього ступеня
Ірина ОЛОНІЧЕВА (Вінниця) - за роботу «Без назви»

Секція «СПОРТ»

Золота медаль Національної спілки фотохудожників України
Олександр ХВОРОСТ (Дніпропетровськ) - за роботу «Без назви-4»

Срібна медаль Національної спілки фотохудожників України
Володимир ДУБАС (Львів) - за роботу «В єдиному пориві»

Бронзова медаль Національної спілки фотохудожників України
Не присуджено

Диплом Національної спілки фотохудожників Українипершого ступеня

Анатолій ГЛЕБ (Івано-Франківськ) - за роботу «Вгору»

Диплом Національної спілки фотохудожників України другого ступеня

Не присуджено

Диплом Національної спілки фотохудожників України третього ступеня

Не присуджено

 

 

ЖУРІ:

Наталія КОМПАНЦЕВА, Київ


Євген КОМПАНІЙЧЕНКО, Запоріжжя


Олег КУЦЬКИЙ, Одеса


Олег ОГОРОДНИК, Львів


Едуард СТРАНАДКО, Полтава

Роботи, відібрані до експозиції по результатах роботи журі «Звітна виставка НСФХУ 2010»

Вінницька

Максим Горбацький (Кривий Ріг) - Кривий Ріг 2010 (колір)
Максим Горбацький (Кривий Ріг) - Флоренція 2010 (колір)
Максим Горбацький (Кривий Ріг) - Самотня осінь (портрет)
Максим Горбацький (Кривий Ріг) - Париж 2010 (колір)
Ірина Олонічева (Вінниця) - Без назви (портрет)
Андрій Самойлов (Кривий Ріг) - Приміський на П'ятихатки (ЧБ)
Віталій Сіпко (Вінниця) - Чоботар (портрет)
Віталій Сіпко (Вінниця) - Собор (ЧБ)
Віталій Сіпко (Вінниця) - Ранок по сільському (ЧБ)
Андрій Соловьйов (Кривий Ріг) - Робота (колір)
Андрій Соловьйов (Кривий Ріг) - Ранок у мікрорайоні (колір)

Волинська

Євгеній Боярчук (Луцьк) - Ліс (колір)
Юрій Наумович (Луцьк) - Максим (ЧБ)

Дніпропетровська

Яна Архангельська (Дніпропетровськ) - Сходи (ЧБ)
Яна Архангельська (Дніпропетровськ) - Зима (ЧБ)
Оксана Одинець (Дніпропетровськ) - Останній удар (спорт)
Олександр Хворост (Дніпропетровськ) - Без назви - 5 (ЧБ)
Олександр Хворост (Дніпропетровськ) - Без назви - 4 (спорт)

Донецька

Дмитро Алімкін (Краматорськ) - Крізь світло (колір)

Житомирська

Микола Данюк (Житом.обл.) - Буки (ЧБ)
Валерій Мельников (Житомир) - Несподіванна зустріч (ЧБ)

Закарпатська

Леонід Закревський (Ужгород) - Село ще спить (колір)
Леонід Закревський (Ужгород) - Без назви (ЧБ)
Янош Немеш (Ужгород) - Після голу 2 (спорт)
Янош Немеш (Ужгород) - Після голу 1 (спорт)
Янош Немеш (Ужгород) - Ультрас - 1 (колір)

Івано-Франківська

Анатолій Глеб (Івано-Франківськ) - Бабуся (портрет)
Анатолій Глеб (Івано-Франківськ) - Онучка(портрет)
Анатолій Глеб (Івано-Франківськ) - Вгору! (спорт)
Роман Михайлюк (Івано-Франківськ) - Без назви (портрет)
Дмитро Петрина (Івано-Франківськ) - Портрет старого (портрет)
Андрій Тисяк (Івано-Франківськ) - Львівський музика (портрет)
Андрій Тисяк (Івано-Франківськ) - Натяк (колір)
Михайло Яновський (Коломия/Ів.-Франківської обл..) - Піанист
Михайло Яновський (Коломия/Ів.-Франківської обл..) - Малюнок Хроноса (портрет)

Київська

Олена Ільєнко (Київ) - Випадковий подорожній (портрет)
Світлана Корольонок (Київ) - Літня кухня Любові Максимівни (колір) Любов Котляр (Київ) - Генакер (спорт)
Олександр Примак (Київ) - Сюжет для невеликого оповідання (колір)
Олександр Синиця (Київ) - Американський ударник Грегг дає майстер-клас у Києві (портрет)
Олександр Харват (Рівне) - (Рівне) - Із серії "В"єтнам - 2010" (портрет))
Анатолій Якименко (Київ) - У битві за небо (колір)

АР Крим

Олександр Бурцев (Севастополь) - Вікно № 2 (ЧБ)
Андрій Гусаченко (Севастополь) - Двоє (колір)
Володимир Дмитренко (Крим) - Земні тіні (колір)
Леонід Матвеєв (Севастополь) - Наперекір (ЧБ)

Віктор Соколов (Севастополь) - Пасовище (колір)
Віктор Соколов (Севастополь) - Яр (колір)

Луганська

Костянтин Скоморох (Луганська обл.) - Лемурчик (портрет)

Львівська

Ігор Гнатів (Миколаїв) - Мертвий сезон (ЧБ)
Володимир Дубас (Львів) - Захват (спорт)
Володимир Дубас (Львів) - В єдиному пориві (спорт)
Олександр Мількович (Львів) - Самотній гуцул (портрет)
Василь Пилип"юк (Львів) - Швидкість (спорт)
Василь Пилип"юк (Львів) - Дорога у вічність (ЧБ)
Юрій Черневий (Болехів/Ів.-Франківської обл..) - Фініш (колір)
Юрій Черневий (Болехів/Ів.-Франківської обл..) - Поєдинок (спорт)

Миколаївська

Любов Савель'єва (Миколаїв) - Меджибож 2010 (ЧБ)
Вікторія Тимофеєва (Миколаїв) - Протяг (ЧБ)

Одеська

Борис Бухман (Одеса) - Погляд із Меа Шеаріма (портрет)
Володимир Ландін (Одеса) - Старий слуга вітру (колір)
Володимир Ландін (Одеса) - Прощавай улюблене місто (ЧБ)
Олександр Сінельніков (Одеса) - Портрет (портрет)

Полтавська

Сергій Білоусов (Полтавська обл.) - В інудстріальному просторі (колір)
Юрій Зілінський (Лубни) - Дорогою Сизифа (ЧБ)
Юрій Зілінський (Лубни) - Ранок без галюцинацій (ЧБ)

Рівненська

Едуард Хитрий (Рівне) - Зозуля-2 (колір)
Едуард Хитрий (Рівне) - Зозуля-5 (колір)

Сумська

Олена Алмазова (Суми) - Душа нараспашку (колір)
Олена Алмазова (Суми) - Таємна розмова (колір)
Євген Шіпіцин (Суми) - Байк-фест - 2 (ЧБ)
Євген Шіпіцин (Суми) - Байк-фест - 4 (ЧБ)

Тернопільська

Едуард Кислинський (Тернопіль) - З легкою парою! (колір)
Орест Лижечка (Чортків) - Літня кухня (ЧБ)

Херсонська

Олександр Андрющенко (Херсонська обл..) - Без назви (колір)
Ігор Бойченко (Херсон) - Портрет №7 (портрет)
Вацлав Мошинський (Херсон) - Заметіль (колір)

Хмельницька

Анатолій Іванов (Хмельницький) - Інтернат для людей... - 4 (портрет)

Чернівецька
Роман Остапчук (Чернівці) - Щастя (ЧБ)
Тарас Перун (Чернівці) - Із серії "Життя на полонині" 1 (ЧБ)
Тарас Перун (Чернівці) - Із серії "Життя на полонині" 3 (ЧБ)
Андрій Сауляк (Чернівці) - З серії "Сходи" (ЧБ)

Чернігівська

Віктор Кошмал (Чернігів) - Борітеся (спорт)

Роботи поза конкурсом

Євген Компанійченко (Запоріжжя) - Змішалися в купу ( диптих) (колір)
Євген Компанійченко (Запоріжжя) - Стоянка на Меганомі (колір)
Євген Компанійченко (Запоріжжя) - Не чекали (колір)
Євген Компанійченко (Запоріжжя) - Герасим (ЧБ)

Побачити роботи можна в онлайн галереї 

*Фото: Олена АЛМАЗОВА (Суми) - за роботу «Таємна розмова»




  Коментарии (13)
 11 
Написал(а) Oryekhovska Oksana, в 00:18 25.11.2010
До какого числа будет проводиться выставка? Какой график работы?
 12 
Написал(а) Котляр Любовь, в 05:31 26.11.2010
До 3 грудня. 
Години роботи: понеділок – п’ятниця – 9.00 – 17.00 
субота – 10.00 – 17.00 
Вихідний – неділя 
Кожна остання середа місяця – вхід безкоштовний 
Кожна остання п’ятниця місяця – санітарний день 
Замовлення екскурсій  
235-12-96 ))
 13 
Написал(а) Ковалевский Андрей, в 17:16 07.12.2010
А где-же комментарии с 1 по 10? Или не очень приятные, но верные по сути замечания нужно удалять?
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Страницы: 12


123