рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Анонсы - Міжнародний Фестиваль Ломографії в Україні LOMOFEST in Ukraine
| 11 февраля 2011

Міжнародний Фестиваль Ломографії в Україні LOMOFEST in Ukraine

Міжнародний Фестиваль Ломографії в Україні LOMOFEST in Ukraine відбудеться у галереї "Лавра" у Києві 13-15 травня 2011 року.

Основною метою фестивалю є долучення України до країн світу, охоплених ломографією. Ломографія - вид аналогової фотографії, а також тренд та модна течія в сучасному мистецтві, що ставить за мету знімкування життя в усіх його виявах, таким, яким воно є кожної миті. Підтримується та розвивається Ломографічною спілкою з штаб-квартирою у Відні.

В програмі Міжнародного Фествалю Ломографії у Києві - створення арт-об'єктів та інсталяцій з сотень тисяч знімків від ломографів з усього світу, фото-квести, конкурс фотографій, демонстрація фільмів, відеоарт, майстер-класи з фотографування, проявки плівок та друку фотографій та лекції фотографів зі світовими іменами, що також є адептами ломографії; виставки ломокамер та аксесуарів. А окрім того - концерти, танцювальні вечірки, виступи DJ. В рамках LOMOFEST буде створено багатометрову ломостіну з фоторобіт учасників Фестивалю.

На три дні приміщення галереї Лавра перетвориться на повноколірний, яскравий і непередбачуваний осередок життя любителів фототечії, котрою захоплюються мільйони людей в усьому світі. Не дарма серед прихильників ломографії - Бред Пітт, Елайджа Вуд, Біл Клінтон.

Фестиваль відвідає делегація Ломографічної спілки з Відня. Загалом, участь у фестивалі візьмуть відомі фотографи, дизайнери, художники та відеохудожники з України, Росії, США, Естонії, Німеччини, і це - лише запрошені спеціальні гості. Географія ж решти учасників фестивалю не обмежена нічим, навіть здоровим глуздом.

LOMOFEST in Ukraine обіцяє змінити ставлення до аналогової фотографії як до "застарілої" форми візуального мистецтва. Завдяки фестивалю Україною буде зроблено ще один крок на шляху до реалізації спільних арт-проектів творчої молоді із країн СНД та Європи.
Наразі триває акція LOMOFEST Express - створення ломостін у великих містах в усіх регіонах України. Під час фестиваю ці добірки робіт українських ломографів також буде долучено до великої міжнаціональної ломостіни.

Докладніше про фестиваль та останні новини на www.lomofest.org  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 10:49 01.11.2010
не люблю анонімних авторів, які роблять однакові фотографії
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123