рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Виставка «Вiнницькі фотопроекти» приїде до Кіровограду
| 25 февраля 2011

Виставка «Вiнницькі фотопроекти» приїде до Кіровограду

за інформацією фото-клубу «Колаж» та Сергія Гусарченка

Майстри, що взяли участь у виставці, це Вадим Козловський, Сергей Мороз, Артем Товстiнчук, Андрей Косакiвский, Сергiй Крот, Iрина Олонiчева, Олег Усатюк та Oлександр Юдiн.

Основна мета виставки, яка відкриється в обласній бібліотеці імені Чижевського 28 березня, показати творче обличчя групи авторів, кожен з яких презенту своє бачення творчого процесу у сучасному фотографiчному русi.

Учасники виставки є членами Вiнницького Народного фотоклубу "Обрiй" та Нацiональної Спiлки фотохудожникiв України. Вони мають певнi здобутки та регалії, але це не так важливо. Найголовнiше - це те, що у Вiнницi протягом останнiх рокiв утворилась цiла когорта фотохудожникiв - однодумцiв, якi збагачують фотографiчний свiтогляд iнших та збагачуються при цьому самi.

Творча атмосфера у Вiнницi, мабуть такою, що спонукає на творчi контакти... Сергiй Мороз - епатажнiсть та винахiдливiсть, Ірина Олонiчева - нiжнiсть та витонченiсть, Артем Товстiнчук - цiлеспрямованiсть та iнтелектуальнiсть, Олександр Юдiн - точнiсть та вишуканiсть, Андрiй Косакiвський - безпосереднiсть та спостережливiсть, Вадим Козловський - реалiстичн сть та фантазiйнiсть, Сергiй Крот - вдумливiсть та споглядальнiсть, Олег Усатюк - глибина та фiлософiчнiсть. Виставка вже експонувалась у Києвi та Сумах.
  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Говорухина Наталья, в 17:16 25.02.2011
Да-да!Сумчане очень впечатлены и выставкой и винницким "десантом"!Удачи всем! :)
 2 
Написал(а) Наумович Юрій, в 19:13 25.02.2011
Гарно вітаю з виставкою...
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123