рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Фотовиставка в м. Сміла Черкаської області
| 19 апреля 2011

Фотовиставка в м. Сміла Черкаської області

Шановні фотомайстри!

Для того, щоб довести, що фотовиставку можна зробити і в місті, де менше мільйона жителів, пропонуємо підтримати ініціативу з робочою назвою *Сміла - моє дитинство*, яка почне діяти з 3 травня 2011 р. у будинку культури м. Сміла.

Запрошуємо фотографів, для яких це місто подарувало якісь емоції або тих, у кого в душі ще є краплина дитинства. Ми готові надрукувати Ваші роботи, які пройдуть наш дуже ліберальний відбір у кількості 2-3 знімка та виставити їх у будинку культури м. Сміла. з 3 травня 2011 р.

Каталог не випускатиметься.

Технічні вимоги до фотографій: Формат JPEG, з можливістю друку 30х45, роздільною здатністю 300 dpi.

Питання та пропозиції прошу надсилати на fotoshow@online.ua
Тимченко О.С.
Останній день прийому робіт - 25 квітня 2011 р.

Сміла - місто в Черкаській області України. Розташовано на лівому березі річки Тясмин і є центром Смілянського району. Населення Сміли складає 69,0 тисяч жителів (2005), з яких 89,6% українці, 8,7% - росіяни, 0,3% - євреї.

Перша згадка про Смілі датується XVI століттям, коли вона була частиною Речі Посполитої, проте в ході недавніх розкопок було знайдено предмети, пов'язані з XII століття, що може свідчити про те, що Сміла старше на 400 років. У 1773 було введено магдебурзьке право. У 1795 відійшла до Російської імперії, після чого в 1830-х почалася промисловий розвиток. Важливу роль у розвитку міста відіграв граф Олексій Бобринський, що заснував тут в 1838 р. цукрову фабрику і в 1840 р. механічний завод. Також він заснував в 1909 році дві гімназії (чоловічу і жіночу). На даний момент в цих будівлях гімназія ім. В.Т. Сенатора, а в іншій будівлі ліцей. Економічний підйом посилився у зв'язку з прокладкою через Смілу залізниці Фастів-Знам'янка в 1876 р. У першій половині XX століття місто сильно постраждало від обох світових воєн і голодомору 1933 р. Тільки в післявоєнний час розвитку Сміли знову було додано істотний імпульс. Проте з моменту розпаду Радянського Союзу місто зазнало економічну кризу, в 1990-х промислове виробництво в Смілі скоротилося на 70%. Одночасно було відзначено скорочення населення на 10%.

Більшість промисловості Сміли орієнтовано на машинобудування, крім нього важлива і харчова промисловість. Поблизу міста проводиться видобуток алюмінію. Смілянський електромеханічний завод виробляє ремонт електричних машин (тягових двигунів, генераторів, допоміжних електромашин локомотивів) для потреб залізничного транспорту. Залізнична станція Сміла знаходиться на лінії Помічна - Гребінка, друга станція в Смілі вузлова станція ім. Тараса Шевченка, що зв'язує місто з багатьма регіонами України, Білоруссю, Прибалтикою і Російською Федерацією. Ще через місто проходять автомобільні траси Київ-Знам'янка та Черкаси-Умань

 

  Коментарии (4)
 1 
Написал(а) Тимченко Олександр, в 20:55 20.04.2011
На сьогодні (20 квітня) надіслано роботи від 4 фотомайстрів зі Сміли, Києва та Горловки.  
Приєднуйтесь!
 2 
Написал(а) КОЗЛОВСЬКИЙ ВАДИМ, в 01:21 22.04.2011
запросіть на пленер пару-трійку колег з Вінниці і буде вам виставка.
 3 
Написал(а) Тимченко Олександр, в 23:42 24.04.2011
Виставка вже однозначно відбудеться.  
Пленер поки організовувати не будемо, але запевняємо, що кожна творча людина зможе знайти натхнення у Смілі.
 4 
Написал(а) Тимченко Олександр, в 15:25 08.05.2011
Виставка відкрилась, будете у Смілі до 27 травня - заходьте у будинок культури :)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123