рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Фотопленер "Перлина Поділля: Гайворонщина"
| 25 апреля 2011

Фотопленер "Перлина Поділля: Гайворонщина"

Управління культури і туризму Кіровоградської облдержадміністрації
Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників України
За особистим сприянням голови Гайворонської районної адміністрації
Архипенка Івана Михайловича

Программа міжрегіонального фотопленеру, що проходитиме в рамках підготовчого етапу до обласної фотовиставки "Золотими стежками Кіровоградщини" 2-6 травня 2011 року на базі Гайворонського району - "Перлина Поділля: Гайворонщина"

Для всіх запрошених участь у фотопленері (в т.ч. проживанння, харчування та переміщення екскурсійними маршрутами) - безкоштовне. Проживання учасників в оздоровчому таборі "Чайка", в унікальних природних умовах на березі річки Південний Буг, піщані дюни, озера, сосновый ліс. Розміщенння учасників в затишних 2-х, 3-х, 4-х місних будинках з умовами всередині приміщень. Під час роботи фотопленеру передбачено триразове харчування.

Обов'язковою умовою участі є наявність портфоліо власних авторських робіт.

У складі учасників входять запрошені колеги-фотографи із Польщі, Росії, Білорусії, США, а також із міст України: Вінниці, Дніпропетровська, Києва, Севастополя, Кривого Рога, Ладижина, Кіровограда.

Серед запрошених:
Микола Іващенко - голова Національної спілки фотохудожників України, м.Київ, Олександр Жилін - заступник головного редактора журнала Photographer, м.Київ, Іваненко Ігорь Борисович - заступник начальника Державної служби заповідної справи, м.Київ., голови місцевих адміністрацій, заслужені художники и фотохудожники України.

Відділ культури і туризму Гайворонської райдержадміністрації ознайомлюють учасників з об'єктами зеленого туризму на території району, історико-культурною спадщиною Побужжя і туристичними маршрутами. У вечірній час для учасників фотопленеру передбачена культурна програма від фольклорних колективів району.

За участю районних ЗМІ запрошуються всі аматори фотомистецтва району прийняти участь в майстер-класах, демонстрації своїх фоторобіт з метою отримання практичних рекомендацій. У вечірній час проводиться демонстрація і обговорення портфоліо участників, майстер-класи студійного, портретного фото.

ПРОГРАМА ФОТОПЛЕНЕРУ

2 травня 2011 року: заїзд, реєстрація учасників і формування груп за маршрутами.

3 травня 2011року:
7.30 - сніданок
8.00-8.30 - екскурсійна подорож на паротязі із зупинками для фотозйомок в місцях, де проходять зйомки кинострічок про революційні події, епоху громадянської та вітчизняної війни.
14.50 - прибуття в Гайворон;
15.30 - відкриття фотовиставки з презентацією каталогу авторських робіт за результатами зимових пленерів в м.Ладижин та на горі Ай-Петрі, демонстрація выставкових робіт Н.В.Компанцевої "Непал","Африка" (приміщення районного будинку культуры).

4 травня 2011року:
7.30 - сніданок,
8.00 - від'їзд автобусами (дві групи) на зйомку: 1-а група ГЕС, пороги, скелі, старий млин, с.Соломія, зйомка рафтингу (сплав на байдарках, каюках, катамаранах); 2-а група с.Хащевате (давнє еврейське кладовище), смт.Завалля (унікальний графітовий кар'єр - 1-й в Європі, 2-й в світі), пороги, водоспад, Березівска ГЕС.

5 травня 2011 року:
Піски, ліс, плавні Бугу, острови, - відвідання садиби художника, скульптора, засновника музею різних фігур Пилипишина. Подведення підсумків, урочисте закриття фотопленеру.

6 травня 2011року: від'їзд учасників.

На пленер запрошені більше 30-ти чоловік.

По результатах пленеру буде випущений ілюстрований, з позитивною направленістю, презентаційний фотоальбом: "Перлина Поділля: Гайворонщина", де буде вшанована краса та велич місцевої природи, пам ятки архітектури, та побут сучасного населення району. Книга буде доповнена статтями наукових співробітників щодо історії краю та його природних багатств, а також - щодо туристичних перспектив району.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ: kollagekrd@yandex.ua


pl_chaika.jpg
rafting.jpg


zapravochnaya_stancia.jpg
pokypaite_nashih_slonov.jpg
parovoz.jpg
melnitsa.jpg

 
  Коментарии (5)
 1 
Написал(а) Товстінчук Артем, в 20:42 25.04.2011
"єдиною в Європі вузькоколійною залізницею", треба погугліть перед тим ... http://polissya-tourism.com/ru/gallery/travel-narrow-gauge-railway.html а взагалі їх є в Україні)
 2 
Написал(а) Странадко Едуард, в 10:56 26.04.2011
Раніше мені здавалося, до цієї статті, що вся Європа вузькоколійна. Хороша справа цей пленер, але у мене з позитивною направленістю не складається.
 3 
Написал(а) Mila Domanovskaya, в 13:39 26.04.2011
http://rivne1.tv/Info/?id=3794
 4 
Написал(а) Гусарченко Сергій, в 11:39 07.05.2011
http://rivne1.tv/Info/?id=3794
 5 
Написал(а) Гусарченко Сергій, в 11:41 07.05.2011
http://www.youtube.com/watch?v=9LBkoRdOmf4 
А це ми в Гайвороні
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123