рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Анонсы - Конкурс «Фотофільм-2011»
| 06 июня 2011

Конкурс «Фотофільм-2011»

Фестиваль фотографії ChernihivPhotoFest

представляє

Конкурс «Фотофільм-2011»

 

Тема конкурсу ідентична темі фестивалю ChernihivPhotoFest-2011 - «Школа». Під цим розуміються будь-які змісти, які можна вкласти в це поняття. Школа як дитинство і юнацтво, як система знань, як життєвий етап у розвитку особистості, як школа виживання або подолання життєвих складнощів і т.п.

Фотофільм повинен складатися з фотографій, об'єднаних загальною ідеєю, мати сюжет та сценарій. Такі поповнення як звуковий супровід, тексти та відео ефекти повинні відповідати тематиці фільму та виражати задум.

Автор фотофільму може не бути автором фотографій. В такому випадку, він повинен мати письмову згоду автора фотографій на їх використання у фільмі.

Умови участі: обмежень по географії проживання та віку учасників не має.

Один учасник може подати на розгляд один фотофільм.

Термін подачи заявки: до 31 серпня 2011 року.

Технічні вимоги:

На першому кадрі фотофільму повинна бути вказана НАЗВА РОБОТИ, нижче ІМ'Я та ПРІЗВИЩЕ автора, ще нижче РІК створення фотофільму. Тривалість першого кадру 5 секунд.

Фотофільм повинен мати розширення 1280х720 (або більше), формат перегляду 16х9, формат відео MPG-2 (стиснення MPG-2), або AVI (кодаки - cinepack, XVid, встановити високу якість).

Фотофільм пакується в архів формату zip або rar. Назва архівного файлу має складатися з прізвища та ініціалів. Наприклад, для учасника Сидоров Іван Петрович назва файлу повинна виглядати: sidorov_ip.zip. Якщо фотофільм подготовлено групоюй авторів, тоді в назві вказується один автор, а в анкеті учасника і на першому кадрі фото фільму вказуються всі співавтори.
Файл викладається на будь-який файлообмінник, посилання на нього разом з анкетою надсилається на e-mail организаторів: photofilm@chernihivphotofest.com.ua .

В анкеті вказується: автор/автори фотофільму, місто та країна проживання автора/авторів, назва фотофільму, електронна адреса автора/авторів та контактний телефон автора/авторів.

Переможець та призери визначаються рішення журі; це рішення є остаточним, мотиви рішення не коментуються.

Журі конкурсу:

  • Богдан Вержбицький - завідуючий кафедрою кінотелеоператорства КНУТКТ ім. Карпенко-Карого (Київ, Україна)
  • Михайло Каламкаров - фотограф, автор документальних фільмів та рекламних роликів, викладач МДУКМ, учасник творчого об'єднання «Станкова фотографія ХХІ» (Москва, Росія)
  • Олександр Ляпін - фотограф, фотокритик, куратор, викладач (Київ, Україна)

Оголошення переможців відбудеться 24 вересня 2011 року в Чернігові під час відкриття фестивалю ChernihivPhotoFest.

Автори, які отримають 1, 2 і 3 місця будуть нагороджені дипломами та пам'ятними призами.

В той самий день відбудеться показ десяти кращих фотофільмів, які прийняли участь у конкурсі.

Організатори, а також партнери конкурсу, можуть використовувати фотофільми або їх фрагменти в некомерційних цілях та цілях поширення інформації про конкурс, як до його проведення, так і після, включаючи, в тому числі будь-які інформаційні засоби, такі як телебачення, виставки, друковані видання. Всі інші випадки використання фотофільма учасника будуть проводитися тільки за додатковою домовленістю з автором.

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123