рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Наталья КОМПАНЦЕВА "Затеряный мир. Путешествие в глубину столетий"
| 11 августа 2011

Наталья КОМПАНЦЕВА "Затеряный мир. Путешествие в глубину столетий"

Уважаемые друзья!
Приглашаю Вас на открытие фотовыставки "Потерянный мир. Путешествие в глубину столетий"

Автор:  фотохудожница  Наталия КОМПАНЦЕВА (НСКУ, НСФХУ, AFIAP),  г. Киев

Место: галерея О.Купчинського, арт-кафе «Сальвадор Дали» (г. Ровно, ул.Гетьмана Полуботка,4)

Время: Пятниця, 12 августа,  в 17:00 часов.

nataliia_kompantseva_ua_11.08.2011.jpg

Наталія Володимирівна КОМПАНЦЕВА

 – професійний фотохудожник. Вона закінчила операторський факультет Київського театрального інституту ім. І. І. Карпенка-Карого. Осмислено, після довгих роздумів, маючи значний життєвий досвід, диплом лікаря і кількарічний стаж роботи на Київській станції швидкої допомоги, Наталія Володимирівна подала заяву до вступу.  Блискуче складала іспити, вчилася,  не отримуючи «четвірок». Отже маленькому синові Дмитрику, якого Наталія водила і возила з собою на зйомки, не було соромно за вперту, наполегливу, принципову маму. Друзі та знайомі пам’ятають ті «кадри»: висока, струнка, красива жінка у джинсах з важучим  кофром, набитим знімальною технікою, в одній руці, а в другій – ручка сина. 

По закінченню інституту Н. В. Компанцева працювала на знаменитій  в усьому світі Київській кіностудії науково-популярних фільмів. Зняла понад 100 короткометражних стрічок і вісім повнометражних, які й сьогодні цікаво дивитися, які є класичними. Це – «золотий фонд» українського науково-популярного та документального кіно.  Назвемо з цього ряду хоча б фільми «Хто лікував рани козакам?»; «Вірний Руслан» (виробництво: Україна–Швеція) (обидва – режисер В. Хмельницький)  та ін.

Руйнація українського кінематографа змусила талановиту, повну  сил, ідей Наталію Компанцеву шукати шляхи своєї творчої реалізації. Кінокамеру замінив фотоапарат. Н. Компанцева стала створювати власне художньо-естетичне просторове середовище і це їй цілком удалося.  

 З фотокамерою Н. В. Компанцева обїздила майже всю Україну, побувала в багатьох куточках землі. Результат – численні виставки, десять із них – персональних, участь у конкурсах і високі нагороди. Нині – вона член Міжнародної асоціації фотомистецтва, член Національної спілки кінематографістів України і член Національної спілки фотохудожників України. У 2006 р. отримала міжнародне звання, про яке мріє кожен фотограф, – AFIAP. Статті й фотографії Н. В. Компанцевої надрукувано в журналах: «Жінка». «Наше  покоління», «Єва», «Стиль життя», « Команда», «Натали»,  «Космоледи» та багатьох ін.

На виставці в галереї «Сальвадор Далі» представлено 50 знімків, зроблених у віддалених від цивілізації місцинах Африканського континенту. Екзотичні, у розумінні пересічного українця, аборигени у звичних для них (та не для нас!) умовах життя. За жанром знімки досить різноманітні: фотопортрет, етюд, замальовка, закарбована мить, віддзеркалені біль і радість, трагедія і щастя. За цим – рідке уміння побачити глибину пристрастей, душевних переживань, одвічні проблеми людського буття. Для фотомайстрині всі люди, як пацієнти, що потребують допомоги, ліків, співчуття. Втім, для самої Н. Компанцевої пропонована виставка – не підсумок, а тільки  черговий поштовх до нового творення.

                                                                                                             Н. Солонська 

 
  Коментарии (9)
 1 
Написал(а) Самойлов Андрей, в 21:58 11.08.2011
С Выставкой Вас, Наталья Владимировна!
 2 
Написал(а) Almazova Helen, в 23:55 11.08.2011
Поздравляю!
 3 
Написал(а) Странадко Едуард, в 00:41 12.08.2011
вітаю з виставкою!
 4 
Написал(а) Васин Вадим, в 11:27 12.08.2011
Присоединяюсь к поздравлениям...
 5 
Написал(а) Куцкий Олег, в 12:18 12.08.2011
Вітаю з вмставкою! :)
 6 
Написал(а) Куцкий Олег, в 12:19 12.08.2011
Вітаю з виставкою! :)
 7 
Написал(а) Гинзбург Роман, в 16:09 12.08.2011
Поздравляю с выставкой!
 8 
Написал(а) Говорухина Наталья, в 20:52 12.08.2011
Наилучшие пожелания! :roll
 9 
Написал(а) Зайцев Сергей, в 12:45 14.08.2011
Наталья Владимировна,творческих успехов и оптимизма!..
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123