рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
самое
Выставки | | 12 марта 2019

УМОВИ

1. Для участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори, незалежно від країни проживання та віку.

2. Учасник, який подає роботи на фотоконкурс, одночасно засвідчує, що він є автором поданих робіт.

3. Участь у фотоконкурсі безкоштовна.

4. Учасник фотоконкурсу може подати не більше 5 фотографій у вигляді електронних файлів в кожній номінації. Цифрові файли повинні бути у форматі JPЕG, 8 BITRGB, 300dpi, 2600 рх по довшій стороні, максимум до 8 Мб.

5. Номінації: репортажне фото - R, портрет - P, природа - N.

6.Фотографії у всіх 3 номінаціях повинні відповідати загальній концепції конкурсу(гумористична тематика)

7. Фотографії подаються на електронну адресу fotohumoryna@gmail.com з поміткою в темі: На фотоконкурс «Весела копиця». До фотографій в електронному вигляді додається вхідна форма.

Выставки | 19 марта 2019
Експозиція налічує фотороботи майстрів із 13 областей України та м.Севастополь.
Свої роботи представили, як відомі автори, так і аматори фотохудожнього мистецтва.
Виставка «Погляд» пробуджує прагнення поглянути по-новому на звичні, буденні речі.

16 березня о 11:00 відбудеться презентація-огляд фотовиставки "Погляд 2018". Лектор: Олександр Водолазський, координатор XXII Всеукраїнської виставки художньої фотографії «Погляд-2018» у Кривому Розі, голова ГО "Спільнота Творчих Фотографів"
Выставки | 18 марта 2019

Роботи подаються у номінаціях:
1 - пейзаж (весняний та літній);
2 - міський пейзаж
3 - природа, макрозйомка; 
4 - натюрморт;
5 - жанр; 
6.1 - 6.5 – аналогічні сюжети із застосуванням ефектів та цифрових трансформацій у різноманітних стилях.
Цифрові файли до 10 Мб і до 4000 пікселів по довгій стороні у форматі JPEG надсилаються на адресу kievsails@ukr.net (до 5 у кожній номінації). Серії до 5 фото вважаються однією роботою. Надписи на зображенні не допускаються. Для передачі великих файлів бажано використовувати файлообмінник wetransfer.com ("Take me free"). Роботи позначаються кирилицею: Номінація (цифрою)_Місто_Прізвище та ім’я_Назва роботи.

Фотопроект є відкритим заходом – право участі у ньому мають фотохудожники НСФХУ та широкий загал авторів-аматорів з різних областей України. 

Выставки | 08 марта 2019
У "Новій виставковій залі" подовжено IV експозицію "Образ Жінки". На розгляд журі були представлені 256 творчих робіт 38 Авторів з Києва та міст України. Виставка триватиме до 1 березня. 
Выставки | 15 марта 2019

210 авторів з Австралії, Англії, Білорусії, Німеччини, Італії, Канади, Латвії, Молдови, США, Узбекистану, України, Франції, Чехії, Ізраїлю та інших країн представлено на виставці.  

 З України взяли участь 49 авторів-жінок, серед яких багато відомих фотомисткинь  - Валентина Опольська, Інна Буглак, Ольга Кузнецова, Тетяна Аверіна, Юлія Крижевська , Тетяна Бутвіна , Наталія Карпенко, Лідія Цапко та інші - які гідно представили українське фотомистецтво на 10-тій Міжнародній фотовиставці «СВІТ ОЧИМА ЖІНОК».

Выставки | 13 марта 2019
Його вклад у розвиток української фотографії, його щира підтримка завжди залишиться в пам'яті колег. Достатньо сказати, що Віктор Матосов є куратором більше 200 виставок, за його каденцією полтавська організація здобула офіційного визнання та поваги. 

Він не обтяжував проханнями і навантажував себе понад норму. Але за останні два роки здоров'я пана Віктора погіршилося. Не зважаючи на допомогу колег він поступово згасав.

Світла пам'ять! Царство Небесне!

Хто не зміг допомогти йому за життя, просимо зробити це після його смерті на рахунок Приватбанку 4149 4993 1000 8162 Юрій Пошивайло.
Практика | | 21 марта 2019

Унікальні бодіарт-проекти Артема Ляховича – це синтез фарб, світла і театру, втілений в казкових образах дивовижних істот. В творчій біографії фотохудожника – більш ніж 20 бодіарт-проектів, чотири з них експонувалися на персональних виставках в Києві – „The Space Saga”, „Клякса та Буковка”, „Ніч та день” та „Лялькова комедія”.

У програмі семінару:
бодіарт як вид сучасного мистецтва;
бодіарт в художній фотографій: специфіка жанру;
бодіарт в театралізованих фото проектах;
нюанси підготовки бодіарт-проекту;
нюанси зйомки бодіарт-проекту;
ефект зміненої свідомості: реальне та віртуальне об`єднують зусилля
(бодіарт та обробка фото)

Теория | 07 марта 2019

на зустріч клубу фотографів

"ВИДИВО"

https://www.facebook.com/events/362415597935823/

У нас в гостях буде відомий  українськийфотомайстер зйомки інтер`єрів - 

Олександр Радиш

(Київ)

Він розповість про творчі тенденції цього специфічного фотопроцесу, про особливості фотографування предметів і об`єктів  з широким діапазоном яскравості, порадить найкрашу фототехніку та пристосування, зробить рекомендації по обробці файлів.

 

Теория | 28 февраля 2019
Сьогодні поговоримо про фотографію та дизайн на майстер-класі «Фотографія в інтер’єрі, особливості її друку та оформлення» на KIFF / КИФФ - Kiev International Furniture Forum
Початок заходу 28.02.19 о 17.45 в OZ space конференц зал №2
Досвідом з практики поділиться Ігор Бабій Igor Babiy, арт-менеджер та засновник ТМ FotoPartnerFotoPartner Consulting Production Pinacoteca, яка займається консалтингом, друком та оформленням фотографій. Важливо те, що Ігор Бабій сам як фотохудожник VarrIng і колекціонер фотографії, є провайдером по впровадженню креативних ідей фотомистецтва в інтер’єрі. На майстер-класі та на стенді 1С-142 ТМ FotoPartner можна отримати консультації з особливостями роботи з фотозображеннями та фотографіями.
Практика | 27 февраля 2019
Олег Жарій розкаже про особливості зйомки HDR фотографій та нюанси зйомки художньої фотопанорами, а токож  проведе аrtist-talk і огляд свого фотоальбому "Україна.Панорама століть» Виступ Олега Жарія має дві частини. У першій автор коротко розповість про призначення і технології HDR - створення зображень з розширеним динамічному діапазоном, а також о техніці зйомки і обробки фотопанорам. Друга частина - огляд фотоальбому "Україна. Панорама століть" (Мистецтво, 2018). На прикладах кращих панорам альбому доповідач розповість, на що потрібно звернути увагу для створення вражаючих панорам міських видів і природи.
В Этот день нет событий !!!
новости и статьи
Выставки | 22 марта 2019