Вернуться

Валерий ЛещинскийПортфолио

Валерий Лещинский

Украина,13.12.1957

Порфолио

Слай-шоу: Пуск Страницы:  1 2 3 4 Всего фото: 100
Слай-шоу: Пуск Страницы:  1 2 3 4 Всего фото: 100

Профиль

Валерий Лещинский

Страна: Украина

Город: Киев

Е-Mail: super.l-valery@yandex.ua

Дата рождения: 13.12.1957

Телефон: +38 044 361 76 92

Биография: Народився в 1957 році, в Києві. Навчався в загальноосвітній школі, де організував любительську кіностудію, яка брала участь у творчих заходах. У 1975 році закінчив школу і надходив на операторській факультет Київського Театрального інституту ім. Карпенко-Карого, але не пройшов за конкурсом. Був прийнятий на роботу спочатку освітлювачем, а потім асистентом кінооператора на Навчальну кіностудію театрального інституту, де пропрацював до 1980 року, одночасно заочно навчався на за спеціальністю «Фототехніка» у Республіканському Заочному Технологічному Технікуму, який з успіхом закінчив, захистивши диплом, в 1979 році. Навчання за фахом і, особливо, робота на навчальній кіностудії в майстернях відомих українських кінооператорів сформували мій творчий світогляд, допомогли зрозуміти і відчути сутність творчого процесу - адже українська операторська школа, в той час була одна з найсильніших в творчому відношенні.
Основною темою моїх фоторобіт був і є древній і славний Київ. Закоханий в місто, я показую його в різних ситуаціях - іноді драматизуючи, іноді іронізуючи, але завжди щиро, пропускаючи зображення через свій внутрішній світ відчуттів. Є роботи з легким філософським підтекстом ... Є роботи, які як би, «відновлюють» старі, забуті перспективи і ландшафти, роботи , що «грають» на контрасті старого і нового ... Результатом цих творчих процесів стали номінація в міському фотоконкурсі газети «Вечірній Київ» та персональна фотовиставка в кінотеатрі «Київська Русь» в 1986 році. Роботи друкувалися у міських газетах того часу. Також з 1983 по 1987 роки зробив велику серію фотографій про балетну трупу Київського оперного театру - роботи мали позитивну оцінку провідних хореографів того часу і друкувалися у таких виданнях, як «Радянська культура», «Ранок» та інші ...
В 90-і роки, за особистими обставинами, надовго відійшов від творчого процесу і повернувся до художньої фотографії вже в останні роки, в еру цифрових технологій, продовжуючи культивувати авторську фотографію настрою, фотографію стану, фотографію взаємовідносин міської чи природного середовища та людської душі, що втілилося в моєму фотопроекті «Метаморфози Андріївського Узвозу» в 2012 році, фотовиставка якого була експонована в музеї Михайла Булгакова і мала успіх у глядачів і резонанс у культурному житті Києва.
Кілька років тому організував інтернет-фотогалерею «KIEVPHOTOS-HALL» (http://www.photos-hall.com.ua/) в експозицію якої, запросив своїх колег-фотохудожників Сергія Селезньова, Андрія Котлярчука, Ніну Ліщук та ін. Для популяризації фотомистецтва в Україні інтернет-фотогалерея бере участь в культурних фотографічних заходах і має свою сторінку в соціальній мережі Фейсбук. В грудні 2013 року в АРТ-галереї «МІНУС 4» відкрилась персональна фотовиставка «Маленькі Пікторіальні Історії». Цей фотопроект є спробою поєднання класичних пікторіальних візуальних асоціацій та сучасних цифрових технологій.
У найближчих творчих планах - персональна фотовиставка «Простір свободи» у жовтні-листопаді 2014 року та в грудні 2014 року персональна фотовиставка«Память Серця» до річниці Революції Гідності і організація фотоекспозицій в рамках Арт-проекту «Київські мініатюри» спільно з бібліотекою ім. М.Гоголя в Києві.
Творчий доробок (фотопроекти-виставки):
«Метаморфози Андріївського Узвозу»_2012 -https://www.youtube.com/watch?v=C5fNEk0gEzY
«Маленькі Пікторіальні Історії»_2013 - https://www.youtube.com/watch?v=49v1y0dClBw
«Простір Свободи»_2014 - https://www.youtube.com/watch?v=-tzLUCU9F2E


Вернуться