рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Фотографії на китайську виставку-конкурс, присвячену коням, прохання надсилати на photospilka@ukr.net
самое
Выставки | | 19 октября 2018
Фонд сприяння розвитку мистецтв Art Spatium FoundationTuzov Galleryта Tumasoff Gallery представляють Другий Міжнародний форум фотографії KyivPhotoWeek 2018. 
Цьогорічна тема форуму "Human.Enviroment" - про людину та середовище, в якому вона живе. В експозиції візмуть участь більш як 50 українських та зарубіжних фотографів.  

Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво. Форум відбудеться в комплексі Toronto-Kyiv (вул. Велика Васильківська, 100).

Відкриття - 24 жовтня о 19-00.
Выставки | 25 сентября 2018
1.ОРГАНІЗАТОРИ.
1.1. Фотоклуб "Колаж "(м. Кропивницький) та  фотоклуб “АВТОР” (м. Дніпро.)
1.2. Місце проведення – арт-центр “КВАРТИРА”, м. Дніпро, вул. Площа Троїцька,   3/1.
                                                                2.МЕТА.
       2.1. Фото проект  "Погляд", який об’єднує авторів, не визначає кращих і базується по принципу рівності кожного її учасника. Метою є популяризація творчості  фотомитців, їх творів, та залучення нових авторів.
                                                                 3.УЧАСТЬ.
3.1. Тема робіт - вільна. Приймаються роботи як монохромні, так і кольорові.
До участі у фотовиставці запрошуються усі бажаючі, віком  від 18 років.
3.2. Учасники можуть подати на фотовиставку не більше трьох фоторобіт. Роботи представлені на фотовиставку повинні бути авторські, не мати рамок, водяних знаків і інших надписів.
Організатори не несуть відповідальності за порушення авторських прав учасниками. 
3.3. Роботи надсилати на електронну адресу: kollagekrd@gmail.com з приміткою ‘’Погляд-2018”. Останній день прийому – 31 жовтня.
3.4. Участь у фотовиставці означає згоду з умовами її проведення.
3.5. Автори робіт надсилають благодійний внесок в розмірі 150 грн, якщо без каталогу та 250 грн з каталогом. Комісійний збір банку здійснюється за рахунок учасника фотовиставки! Оплата здійснюється на картку Приват Банку, 
№ картки 5168 7427 1924 1519, отримувач Лесів Сергій Васильович, призначення платежу - поповнення рахунку. Після здійснення платежу обов’язково надіслати копію квитанції про оплату.
4.ВИМОГИ ДО ФОТОРОБІТ.
4.1. Автори повинні надіслати фотороботи електронною поштою у форматі JPEG, RGB, 300 dpi, мінімум 2400 px по довшій стороні. 

пароль на завантаження 5678
Выставки | 09 октября 2018

    З 8 жовтня 2018 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (вул. Михайла Грушевського, 1, 2-й поверх) розгорнуто фотовиставку, яка створена до Дня захисника України,  що відзначається 14 жовтня в  День Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято військових традицій і звитяг українського народу,  день пам’яті та вшанування мужності і героїзму всіх славних воїнів, які впродовж століть боролися за державний суверенітет України.

Виставка організована за ініціативи Національної спілки фотохудожників України та  київського фотоклубу «9 х 12».

Выставки | 09 октября 2018

«Фотовернісаж на Покрову» - це щорічний Міжнародний Салон художньої фотографії, метою якого є засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, різноманітність пам'яток історії, архітектури, культури, побут і життя людей.

 У 13 Міжнародному Салоні художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову, 2018» прийняли участь 263 автора з 34 країн світу, які надіслали майже 4 тисячі світлин з яких міжнародне журі відібрали найкращі.  Гран-Прі – «Бронзовий птах, що летить» цьогоріч оселиться у автора Ivo De Decker з Бельгії, а кращим автором Салону, який набрав найбільшу кількість акцептів – 17 та 2 нагороди, ставЄвген Самученко з Одеси. 

Партнери Салону – Міжнародна федерація фотомистецтва (FIAP), Глобальна фотографічна спілка (GPU), Національна Спілка фотохудожників України (НСФХУ), український центр фотомистецтва (ukrfoto.org), фотостудія «У фарватері істин», фотостудія«Простір» та Хмельницький музей-студія фотомистецтва.

 

"Фотографія нас познайомила, об’єднала,

дала можливість людям різних країн світу подружитись та спілкуватись.

Зробимо разом наше життя кращим!

Фотографія нас об’єднує!

Усе, що сприяє культурно-духовному розвитку, працює проти війни!"

(Олександр Харват)

-- 
З повагою,
Хмельницький музей-студія фотомистецтва!
вул. Проскурівська, 56
Выставки | 04 октября 2018

Більше ніж сто п’ятдесят фоторобіт авторів з

України, Італії, Німеччини, Данії, Ізраїля та Великобританії

взяли участь у 

МІЖНАРОДНОМУ САЛОНІ  ХУДОЖНЬОЇ ФОТОГРАФІЇ

«ABSTRACT ART PHOTO 2018»

Номінація "А"

Золота медаль Салону

Селезньов Сергій

«Сказка про Белого Бычка (серия Сказки)»

Ukraine

 

Срібна медаль Салону

Doxey Mark

«Titanic Through a Coconut»

Великобританія

 

Номінація "D"


Золота медаль НСФХУ

Pinskiy Marina

«Миражи»

Israel

 

Срібна медаль НСФХУ

Leliuk Olena

«X-ray»

Italy

 

Бронзова медаль НСФХУ

Карпенко Наталя

«Абстрактная композиция №7»

Ukraine


Золота медаль Салону

Крижевська Юлія

«Bez nazvaniya»

Ukraine

 

Срібна медаль Салону

Лебідь Євген

«Метаморфози»

Ukraine

 

Бронзова медаль Салону

Sinelnikov Oleksandr

«Главные дороги»

Ukraine


Теория | | 19 октября 2018

Шановні друзі, колеги та однодумці! Прийшов час, коли Смартфон став рівноцінним інструментом ART’y і почав дивувати не тільки широтою своїх ART можливостей, але і результатами в цій сфері. Для об'єднання кращих авторів робіт, зроблених Смартфоном, показу Sm & ART галереї, світу візуальних мистецтв і була створена група «Sm & ART»

20 жовтня в Арт-об’єднанні «Kievphotos-Hall 2012» в приміщенні Київської бібліотеки ім. М.В.Гоголя відбудеться зустріч з авторами, творцями цієї групи. Вашій увазі, у вигляді візуального ряду, будуть представлені роботи цього направлення, обгрунтовані погляди на смартфотографію, як на новий різновид фотомистецтва.

Особливу увагу звернемо на вибор теми, візуального передбачення кінцевого результату і відповідного йому підбору смарт-інструментів. Думаю, філософія і виразність Смарту не залишить вас байдужими. Приходьте, буде цікаво!

Практика | 16 октября 2018

«НЮАНСИ НЮ / NUDE NUANCES»

Artist talk з НЮ-фотографії від досвидчених фотографів-практиків

Івана Лисюка та Valery Leshchynsky

 в освітній програмі Міжнародної щорічної виставки - ярмарку   

KYIVPHOTOWEEK  2018

Зустріч відбудеться:

27 жовтня, 11:00,  Київ, Велика Васильківська, 100, Арт-простір бізнес-центру

"Торонто-Київ"

Практика | 09 октября 2018
27 жовтня Арт - об'єднання «Kievphotos-Hall 2012» з 11-00 до 17-00 запрошує взяти участь у фотопроекті "Космічний Неон" з неймовірними неоновими образами. Фотосесія з елементами  workshop пройде в Малій Опері у Арт-просторі Lavra Studio за адресою -  Київ, Дегтярівська, 5. Ви проведете день з професіоналами своєї справи. Для вас створять образ професійні візажисти, а фотограф Юрій Корнійчук проведе workshop  таперсональну неон-фотосесію.

Юрій Корнійчук - фотохудожник, автор фотопроекту "Космічний Неон". Має кілька художніх утворень. Знімав і брав участь в проекті "Топ-модель по українськи". Працює з відомими телекомпаніями Star Media, StreamFilm, Новий канал та ін. Провів багато зйомок відомим акторам і медійним особам.
Практика | 05 октября 2018
10 жовтня о 19-00 запрошуємо вас в UMBRA club (Табірна, 36, метро Берестейська) на бесіду біля каміну з блискучим фотохудожником Микола Заварика 
Миколою Заварикою. Перегляд глибоководних світлин з різних океанів і теплих морів, підводні байки, затишна антистресова атмосфера. Приходьте, будемо боротися з осінньою депресією)))))) Безкоштовно!!! Довідки за телефоном 093 456-1180.
Фотоконкурс ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ СУЧАСНОЇ ФОТОГРАФІЇ 151 Фотографии принимаются до 15.11.18
Фотоконкурс «Другий відкритий міжнародний фестивалью Street Art Photo 2018» 684 конкурс завершен
Фотоконкурс TRAVEL ART PHOTO 2018 721 конкурс завершен
Фотоконкурс «МОЯ НАЙКРАЩА ФОТОГРАФІЯ 2017» 169 конкурс завершен
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «НЮ АRT PHOTO 2017» 221 конкурс завершен
Маленькі безлади світу

По адресу: Французский институт

Усвідомлене відчуття

"...Проект розкриває різні аспекти фотографії як основного медіуму пам’яті: вона постає як слід, відбиток, неясний натяк. Ревізії підлягають і архіви, які цікавлять авторів не так як джерело інформації, скільки як поле історичних маніпуляцій та депер

По адресу: Малая галерея "Мыстецького арсенала"

Фотовиставка

"...Експозиція молодих митців передасть тенденції української фотографії, що присутні зараз у культурному середовищі та вшиті в художників генетично..."

По адресу: Галерея "Bursa"

новости и статьи
Выставки | 19 октября 2018