рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! З Днем фотографа!
самое
Выставки | | 17 августа 2017
Автору найкращої світлини буле вручено #Кубок авторської роботи скульптора Leonid Grinboky, оздоблений бурштином. Презентація виставки та нагородження переможців 23 серпня у Рівненському МБК, до Дня Незалежності України, до Дня міста, запрошуємо до участі! Більш детально  тут: http://kubok.ukrfoto.org/ua/
Выставки | 15 августа 2017
25-27.08 Измаил

Контакты:
68404, Арциз Одесской обл., ул. Добровольского-1;
68400, Арциз, а/я-25;
wfkoval@gmail.com 
+380679066533 – председатель правления ф/к «Буджак» Владимир Фёдорович Коваль
+380677525422 – худ. рук. ф/к «Буджак» Алла Ивановна Чернышева.

Для зручності група на Фейсбуці:
https://www.facebook.com/groups/budjak/
Полезное | 11 августа 2017

Федеральний уряд Австрії У співпраці з KulturKontakt Austria пропонує у 2018 році 50 місць у мистецьких резиденціях в Австрії, а саме – у Відні та Зальцбурзі. Подаватись на грант можуть митці віком до 40 років, котрі закінчили студії і не є австрійськими громадянами та не проживають постійно в Австрії. Метою резиденції є уможливити знайомство стипендіата з австрійською мистецькою сценою і культурним середовищем а також нав’язати професійні контакти з австрійськими колегами. Детальніше про аплікаційну процедуру за посиланням (німецькою та англійською мовами):

 

 

http://www.kunstkultur.bka.gv.at/site/8088/default.aspx

Анонсы | 31 июля 2017

Друзі! Цей фотоконкурс для тих, хто захоплюється  мультиекспозицією. Ось яке визначення пропонує нам Вікіпедія: мультиекспозиція - спеціальний прийом в фотографії, який полягає в тому, що один і той же кадр експонується кілька разів. Ясна річ, що прийшла до нас ця техніка з плівкової фотографії, з тих самих пір, коли плівку треба було перемотувати вручну або міняти касету  після спрацьовування затвора. Зараз цю функцію реалізували спеціально в багатьох цифрових камерах і ми пропонуємо взяти участь в нашому конкурсі. Давайте спробуємо - і нам відкриється цілий новий світ всередині, здавалося б, звичного вже світу художньої фотографії. Наш Салон міжнародний і тому запрошуємо фотографів з інших країн до участі, бо мистецтво не знає кордонів.

Наснаги у творчості і нових свіжих ідей !

Выставки | 21 июля 2017

Підведені підсумки 6 Кубку Рівного з фотомистецтва, визначені переможці. Було нелегко, як завжди. Але конкурс є конкурс. Авторам кращих світлин з трьох голосів присуджені 57 нагород, золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи. Найскладніше було визначити, кому буде вручено Гран-прі "Муза фотографа", авторська робота Leonid Grinboky, оздоблена бурштином. Список акцептів можна побачити на сайті конкурсу. Хто отримає нагороди і кому ж дістанеться "Муза фотографа" дізнаємось 23 серпня в Рівненському Міському Будинку Культури на виставці кращих світлин конкурсу, буде цікаво, запрошую! Дякуємо членам журі Eduard Stranadko (Київ, голова НСФХУ), Сергій Неупокоєв (Sergey Neupokoev) (Львів), Олександр Харват (Рівне) та всім учасникам за класні світлини та участь!

Шорт лист на сайті або тут: http://kubok.ukrfoto.org/ua/accepts/

Практика | | 10 августа 2017

Ви вчитеся в спокійному режимі, відвідуючи один раз на тиждень заняття. Це дозволяє добре засвоїти матеріал. Домашні завдання і зворотний зв'язок допомагають зрозуміти всі аспекти до найменших тонкощів. Від такого курсу ви отримуєте максимум можливого. І це дає відмінні результати.

По закінченню навчання – консультація мистецтвознавця, портфоліо-ревю у відомих українських фотохудожників і отримання сертифіката.

Практика | 18 июля 2017
Приглашаем вас принять участие в фототуре по незатронутой фотографами Житомирщине.
Проводить занятие будет искусствовед, член Королевского фотографического общества Великой Британии Андрей Котлярчук.
Участники посетят великолепные локации. Мы будем путешествовать на катере по Житомирскому водохранилищу, посетим знаменитый домик в Старом Солотвине, увидим 2 живописных водопада, о существовании которых киевские фотографы даже не догадываются, ряд мельниц на реке Гнилопять, а также легендарное среди путешественников село Денеши со скалами и руинами дворца Терещенко.
Автобус Мерседес с кондиционером. 16 посадочных мест. 
Длина маршрута приблизительно 450 км. Продолжительность 2 световых дня. 
Количество участников 16 человек. Минимум 6 человек.
Выезд из Киева в 6:45 утра без опозданий на станции метро КПИ, на противоположной стороне от метро, на троллейбусной остановке.
Возвращаемся на следующий день к 20-00. 
Практика | 16 июля 2017
21 липня о 19-00 ми чекаємо всіх на урочистому відкритті виставки пінхол фотографії Андрія Бондаренко "Безобъективный взгляд"
А вже в суботу о 12-00 запрошуємо всіх охочих у компанії з автором на пінхол фото пленер, що триватиме й у неділю 23 липня. 
Під керівництвом досвідченного митця кожен бажаючий зможе опанувати художні прийоми пінхол техніки фотографії.
Вхід безкоштовний
Практика | 05 июля 2017

Дорогие друзья, будем рады видеть вас на летнем празднике фотографии. Давайте проведем вместе  День Фотографа. Ждем вас 12 июля в 17,00 в просторном арт-комплексе студий Киевской школы Фотографии. Вас ждет цикл блиц-лекций и тест-драйв фотокамер Leica. а также общение, вдохновение и стайка идей.    

Ведущие блиц-лекций: Виктор Лягушкин, Игорь Червоненко, Константин Сова, Лена Пономарева, Дмитрий Сахаров. И тест-драйв фотокамер Leica.

Конференц-зал фотошколы вмещает ~ 120 человек, поэтому просим оплатить участие и оставить свою регистрацию заранее в этой форме >>  

Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «НЮ АRT PHOTO 2017» 51 Фотографии принимаются до 30.10.17
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «АВТОПОРТРЕТ 2017» 68 Фотографии принимаются до 01.09.17
Фотоконкурс ДРУГИЙ ВІДКРИТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС АБСТРАКТНОЇ ФОТОГРАФІЇ 674 конкурс завершен
Фотоконкурс STREET ART PHOTO 2017 684 конкурс завершен
Фотоконкурс ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС СУЧАСНОЇ ФОТОГРАФІЇ 2016 / 2017 1093 конкурс завершен
Танцоры ночью

"...танцоры превращают в свою сцену весь мир..."

По адресу: Галерея "Brucie Collections"

Буття і життя

«Фотографія для мене є моє життя, а фотоапарати – іграшки, які я весь час не випускаю з рук. Завжди хочеться лишати добрий слід і на своїх фото, фіксувати прекрасні миті життя». Источник: www.FotoKiev.Info

По адресу: :Библиотека им. Винниченко

Эпоха Энди Ворхола

По адресу: Фонд "Изоляция"

новости и статьи
Выставки | 18 августа 2017