рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Інформацію, статті, зауваження просимо надсилати на photospilka_kr@ukr.net
самое
Выставки | | 20 июля 2017
5 липня в Українському кризовому медіа центрі відбулася презентація запуску web-платформи національної світлинотеки «Українська мить». 
Платформа «Українська мить» – унікальна світлинотека візуального контенту від XIX століття до сьогодення в інтернет просторі. Працює ресурс з кінця травня. Головна ідея – це збір та систематизація старої та сучасної української фотографії. Також, однією з ідей «Українською миті» є створення позитивного іміджу України у світі. Хоча сайт працює у тестовому режимі, вже можна переглянути понад 2100 цікавих фотографій. Тож розробники платформи уже сьогодні запрошують майбутніх партнерів до співпраці. 
Зареєструватися, завантажити та поділитися власними фотографіями ви можете за адресою http://uamoment.com/
Полезное | 09 июля 2017
Більше ніж сто авторів з України, Італії, Німеччини, Австрії та Білорусі взяли участь у "ДРУГОМУ ВІДКРИТОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ Абстрактної фотографії 2017". Підсумкова виставка пройде у вересні-жовтні в галереї Хмельницького Музею-студії Українського фотомистецтва. 
Выставки | 12 июля 2017
Зі святом вас, друзі! Дивіться частіше на світ і навколишню дійсність через об'єктив фотокамери і радуйте інших своїми унікальними фотографіями.
Выставки | 29 марта 2017
Організатор: Арт - об`єднання Kievphotos-Hall
Термін проведення : 17 жовтня – 05 листопада 2017 року
Місце проведення: Київ, галерея «ПЕЧЕРСЬКА», Лаврський провулок, 9, корп. 19
Відкриття - 18 жовтня, 18:00
Останній день прийому робіт – 30 вересня 2017 року

 

Выставки | 06 июля 2017

Упродовж 30 червня – 30 жовтня 2017 року в Гончарній столиці України – містечку Опішному (Полтавщина) – експонується виставка ІV Міжнародного фотоконкурсу «Гончарні ВІЗІЇ країни», який проводиться під загальним патронатом Національної спілки фотохудожників України (Патронат №05/2017) та Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів» ISF – Image sans Frontière. 

Метою Фотоконкурсу є виявлення й показ краси гончарства через художню фотографію на гончарну тематику, визначення кращих фоторобіт, популяризація творчості фотохудожників та їхніх творів, заохочення до професійного й творчого зростання учасників Фотоконкурсу.

Практика | | 18 июля 2017
Приглашаем вас принять участие в фототуре по незатронутой фотографами Житомирщине.
Проводить занятие будет искусствовед, член Королевского фотографического общества Великой Британии Андрей Котлярчук.
Участники посетят великолепные локации. Мы будем путешествовать на катере по Житомирскому водохранилищу, посетим знаменитый домик в Старом Солотвине, увидим 2 живописных водопада, о существовании которых киевские фотографы даже не догадываются, ряд мельниц на реке Гнилопять, а также легендарное среди путешественников село Денеши со скалами и руинами дворца Терещенко.
Автобус Мерседес с кондиционером. 16 посадочных мест. 
Длина маршрута приблизительно 450 км. Продолжительность 2 световых дня. 
Количество участников 16 человек. Минимум 6 человек.
Выезд из Киева в 6:45 утра без опозданий на станции метро КПИ, на противоположной стороне от метро, на троллейбусной остановке.
Возвращаемся на следующий день к 20-00. 
Практика | 16 июля 2017
21 липня о 19-00 ми чекаємо всіх на урочистому відкритті виставки пінхол фотографії Андрія Бондаренко "Безобъективный взгляд"
А вже в суботу о 12-00 запрошуємо всіх охочих у компанії з автором на пінхол фото пленер, що триватиме й у неділю 23 липня. 
Під керівництвом досвідченного митця кожен бажаючий зможе опанувати художні прийоми пінхол техніки фотографії.
Вхід безкоштовний
Практика | 05 июля 2017

Дорогие друзья, будем рады видеть вас на летнем празднике фотографии. Давайте проведем вместе  День Фотографа. Ждем вас 12 июля в 17,00 в просторном арт-комплексе студий Киевской школы Фотографии. Вас ждет цикл блиц-лекций и тест-драйв фотокамер Leica. а также общение, вдохновение и стайка идей.    

Ведущие блиц-лекций: Виктор Лягушкин, Игорь Червоненко, Константин Сова, Лена Пономарева, Дмитрий Сахаров. И тест-драйв фотокамер Leica.

Конференц-зал фотошколы вмещает ~ 120 человек, поэтому просим оплатить участие и оставить свою регистрацию заранее в этой форме >>  

Практика | 22 июня 2017
FETA призначений для європейських студентів-фотографів та молодих фотографів у віці до 30 років, і проводиться у співпраці з рядом університетів та коледжів по всій Європі з метою визнання високих стандартів створення фотографій, що відбуваються в Європі в останній рік Студенти університету.
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «НЮ АRT PHOTO 2017» 19 Фотографии принимаются до 30.10.17
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «АВТОПОРТРЕТ 2017» 45 Фотографии принимаются до 01.09.17
Фотоконкурс ДРУГИЙ ВІДКРИТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС АБСТРАКТНОЇ ФОТОГРАФІЇ 681 конкурс завершен
Фотоконкурс STREET ART PHOTO 2017 684 конкурс завершен
Фотоконкурс ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС СУЧАСНОЇ ФОТОГРАФІЇ 2016 / 2017 1093 конкурс завершен
Танцоры ночью

"...танцоры превращают в свою сцену весь мир..."

По адресу: Галерея "Brucie Collections"

Буття і життя

«Фотографія для мене є моє життя, а фотоапарати – іграшки, які я весь час не випускаю з рук. Завжди хочеться лишати добрий слід і на своїх фото, фіксувати прекрасні миті життя». Источник: www.FotoKiev.Info

По адресу: :Библиотека им. Винниченко

Эпоха Энди Ворхола

По адресу: Фонд "Изоляция"

«FаNтаSмаGорія» /retrospective Валерій Лещинський / Valery Leshchynsky

«... якось навесні, коли вже немає снігу, але ще не розпустилися листя, я гуляв по місту, розмірковуючи про тлінність життя, будував плани, від яких Боженька тихенько посміхався в свою розкішних сиву бороду і мріяв про майбутнє ... як раптом на мене

По адресу: В приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.ГОГОЛЯ КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 136, тел. +380 44 529-14-73

новости и статьи
Выставки | 21 июля 2017