рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
самое
Выставки | | 18 марта 2019

Роботи подаються у номінаціях:
1 - пейзаж (весняний та літній);
2 - міський пейзаж
3 - природа, макрозйомка; 
4 - натюрморт;
5 - жанр; 
6.1 - 6.5 – аналогічні сюжети із застосуванням ефектів та цифрових трансформацій у різноманітних стилях.
Цифрові файли до 10 Мб і до 4000 пікселів по довгій стороні у форматі JPEG надсилаються на адресу kievsails@ukr.net (до 5 у кожній номінації). Серії до 5 фото вважаються однією роботою. Надписи на зображенні не допускаються. Для передачі великих файлів бажано використовувати файлообмінник wetransfer.com ("Take me free"). Роботи позначаються кирилицею: Номінація (цифрою)_Місто_Прізвище та ім’я_Назва роботи.

Фотопроект є відкритим заходом – право участі у ньому мають фотохудожники НСФХУ та широкий загал авторів-аматорів з різних областей України. 

Выставки | 08 марта 2019
У "Новій виставковій залі" подовжено IV експозицію "Образ Жінки". На розгляд журі були представлені 256 творчих робіт 38 Авторів з Києва та міст України. Виставка триватиме до 1 березня. 
Выставки | 15 марта 2019

210 авторів з Австралії, Англії, Білорусії, Німеччини, Італії, Канади, Латвії, Молдови, США, Узбекистану, України, Франції, Чехії, Ізраїлю та інших країн представлено на виставці.  

 З України взяли участь 49 авторів-жінок, серед яких багато відомих фотомисткинь  - Валентина Опольська, Інна Буглак, Ольга Кузнецова, Тетяна Аверіна, Юлія Крижевська , Тетяна Бутвіна , Наталія Карпенко, Лідія Цапко та інші - які гідно представили українське фотомистецтво на 10-тій Міжнародній фотовиставці «СВІТ ОЧИМА ЖІНОК».

Выставки | 13 марта 2019
Його вклад у розвиток української фотографії, його щира підтримка завжди залишиться в пам'яті колег. Достатньо сказати, що Віктор Матосов є куратором більше 200 виставок, за його каденцією полтавська організація здобула офіційного визнання та поваги. 

Він не обтяжував проханнями і навантажував себе понад норму. Але за останні два роки здоров'я пана Віктора погіршилося. Не зважаючи на допомогу колег він поступово згасав.

Світла пам'ять! Царство Небесне!

Хто не зміг допомогти йому за життя, просимо зробити це після його смерті на рахунок Приватбанку 4149 4993 1000 8162 Юрій Пошивайло.
Выставки | 10 марта 2019

Більше ніж сто авторів з України, Італії, Німеччини, Грузії та Білорусі взяли участь у

"ТРЕТЬОМУ ВІДКРИТОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ АБСТРАКТНОЇ ФОТОГРАФІЇ 2019" 

________________________

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

ПРОТОКОЛ ЖУРІ 

ТРЕТЬОГО ВІДКРИТОГО НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ АБСТРАКТНОЇ ФОТОГРАФІЇ 2019

Золота медаль – Ігор Матвієнко, Україна

за роботу «Perception of red number 4»

Срібна медаль  -  Петр Каралевич, Білорусь

за роботу «Dots»

Бронзова медаль – Ната Звіададзе, Грузія

за роботу «Келихи»

 

Диплом 1-го ступеня  Петр Каралевич, Білорусь

за роботу «Memory»

Диплом 2-го ступеня – Георгій Гергая, Україна

за роботу «Spirali»

Диплом 3-го ступеня – Ігор Матвієнко, Україна

за роботу «Composition №40»

Диплом Арт- об`єднання «Kievphotos-Hall 2012» - Ганна Хмелинська, Україна

за роботу «Drakon Sveta»

Выставки | 07 марта 2019
Десятый международный студенческий фотоконкурс "Гаряча Крыга"

Киевский национальный университет технологий и дизайна приглашает студентов, магистров и аспирантов учреждений высшего образования Украины и других стран принять участие в Десятом международном студенческом фотоконкурсе "Гаряча Крыга", который проводится в рамках XIX Международного конкурса молодых модельеров-дизайнеров "Печерские каштаны".

Конкурс проходит при поддержке Национального союза фотохудожников Украины (НСФХУ) и Выставочной федерации Украины (ВФУ).

Целью Конкурса является развитие и реализация творческого потенциала студентов, увлекающихся фотографией.

Теория | | 07 марта 2019

на зустріч клубу фотографів

"ВИДИВО"

https://www.facebook.com/events/362415597935823/

У нас в гостях буде відомий  українськийфотомайстер зйомки інтер`єрів - 

Олександр Радиш

(Київ)

Він розповість про творчі тенденції цього специфічного фотопроцесу, про особливості фотографування предметів і об`єктів  з широким діапазоном яскравості, порадить найкрашу фототехніку та пристосування, зробить рекомендації по обробці файлів.

 

Теория | 28 февраля 2019
Сьогодні поговоримо про фотографію та дизайн на майстер-класі «Фотографія в інтер’єрі, особливості її друку та оформлення» на KIFF / КИФФ - Kiev International Furniture Forum
Початок заходу 28.02.19 о 17.45 в OZ space конференц зал №2
Досвідом з практики поділиться Ігор Бабій Igor Babiy, арт-менеджер та засновник ТМ FotoPartnerFotoPartner Consulting Production Pinacoteca, яка займається консалтингом, друком та оформленням фотографій. Важливо те, що Ігор Бабій сам як фотохудожник VarrIng і колекціонер фотографії, є провайдером по впровадженню креативних ідей фотомистецтва в інтер’єрі. На майстер-класі та на стенді 1С-142 ТМ FotoPartner можна отримати консультації з особливостями роботи з фотозображеннями та фотографіями.
Практика | 27 февраля 2019
Олег Жарій розкаже про особливості зйомки HDR фотографій та нюанси зйомки художньої фотопанорами, а токож  проведе аrtist-talk і огляд свого фотоальбому "Україна.Панорама століть» Виступ Олега Жарія має дві частини. У першій автор коротко розповість про призначення і технології HDR - створення зображень з розширеним динамічному діапазоном, а також о техніці зйомки і обробки фотопанорам. Друга частина - огляд фотоальбому "Україна. Панорама століть" (Мистецтво, 2018). На прикладах кращих панорам альбому доповідач розповість, на що потрібно звернути увагу для створення вражаючих панорам міських видів і природи.
Практика | 25 февраля 2019

Відкриття фотовиставки Євгена Кома «КУКІ»

і artist-talk з автором

РОНІЯЯК ФОРМА ФОТОМИСТЕЦТВА",

пройде 01 березня 2019 року о 19:00 в

АРТ-просторі Lavra Studio в Малій Опері в Києві (вул.. Дегтярівська, 5)

В Этот день нет событий !!!
новости и статьи
Выставки | 18 марта 2019