рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
самое
Выставки | | 15 августа 2019

Більше ніж шістдесят  авторів з України та інших країн взяли участь у 

ІІ ВІДКРИТОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ

«МІНІМАЛІЗМ АРТ ФОТО»

НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

 

ПРОТОКОЛ ЖУРІ

Журі конкурсу:

Едуард Странадко, Голова НСФХУ, НСЖУ, Заслужений працівник культури України, Київ

Сергій Селезньов, НСФХУ, Дніпро

Олександр Харват, НСФХУ, AFIAP, Ровно

погодило спільне рішення про нагородження фотографів, що взяли участь у

ІІ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ «МІНІМАЛІЗМ АРТ ФОТО»

 

Золота медаль – Дмитро Журавльов,Одеса, Україна

за роботу «Там…»

Срібна медаль  -  Євген Ком, Запоріжжя, Україна

за роботу «Чайка»

Бронзова медаль – Георгій Гергая, Одеса, Україна

за роботу «Літо минуло»

 

Диплом 1-го ступеня  Євген Ком, Запоріжжя, Україна

за роботу «Червоне»

Диплом 2-го ступеня – Георгій Гергая, Одеса, Україна

за роботу «Погляд»

Диплом 3-го ступеня  Лариса Виноградова (Кавєріна), Одеса, Україна

за роботу «Терракотовий етюд»

Диплом Арт- об`єднання «Kievphotos-Hall 2012» - Олег Сідлецький, Київ, Україна

за роботу «18+»

Выставки | 14 августа 2019
Презентація та відкриття – 24 серпня о 15:00

До Дня Незалежності України. 
За сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України  щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.
Выставки | 10 августа 2019
Шановні колеги, відомий київський автор кілька років бореться з важкою недугою, переніс декілька операцій, мають відбутися ще й наступні. Колективну допомогу Володимиру Леонідовичу Верещагіну пропонували вже давно, але він весь час скромно відмовлявся... 
Одначе зараз нам стало остаточно зрозуміло, що допомога потрібна вже негайно - тож скористаймося з можливості підтримати нашого колегу!
Картка Приватбанку 5168 7573 4468 3349, Котляр Л.С.  
(призначення "Лікування").
Выставки | 30 июля 2019
Виставка фотографій «The Best» Нати Звіададзе є першою персональною виставкою фотохудожниці. Вперше виставка була представлена в Києві у Бібліотеці імені Володимира Винниченка. В експозиції представлені роботи у різних жанрах і напрямках, багато фотографій мають нагороди на міжнародних конкурсах, а чотири з них належать культурній спадщині Міжнародної Федерації Художньої Фотографії (FIAP).  

Выставки | 31 июля 2019

Фотовиставка з успіхом пройшла у Національних бібліотеках України імені Ярослава Мудрого та імені  Вернадського, Київській міській державній адміністрації, Полтавській обласній державній адміністрації, музеях міста Полтави, місті Овруч Житомирської області та інших культурно-просвітницьких закладах України. 3 липня поточного року, автори відкрили чергову, вісімнадцяту, фотовиставку» у місті Миколаєві.

В експозиції представлені світлини, присвячені героїчному подвигу воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань, які нині захищають Батьківщину, беручи участь в Операції об’єднаних сил.

Світлини зроблені авторами під час перебування на рубежах ведення бойових дій у підрозділах 92 ОМБр, 93 ОМБр, «Айдар» та ін., поблизу населених пунктів Кримське, Гранітне, Щастя, Піски, Мар`їнка, ДАП, шахта Бутовка та ін..

Выставки | 27 июля 2019
Київська організація запрошує Авторів взяти участь у "VІ відкритій експозиції "Моя Україна" і показати свої кращі творчі здобутки до свята Незалежності - урбаністичні пейзажі, краєвиди, жанрові сюжети, мирний плин різноманіття повсякденного життя, портрети, сюжети про події на Сході країни як невід'ємну частину нашої реальності.  
Виставка проходитиме у Камінному залі НІАМ "Київська фортеця".
Номінації:
1. Пейзаж урбаністичний
2. Пейзаж краєвиди
3. Жанр
4. Портрет
5. Схід 

Практика | | 14 августа 2019
Друзья!
24-25 августа приглашаю на Мастер-Класс всех, кто любит фотографию, но не знает с чего начать. Всех, кто еще только думает, но не знает какой приобрести фотоаппарат, кто его уже приобрел, но он стал украшением кабинетной полки. Всех тех кто уже смело жмет на кнопку, не представляя какие возможности таит в себе его камера. В общем фотография для начинающих и не только. Просто о сложном. Закрепляем всё на практике, делимся секретами, разбираем ошибки.
Практика | 11 августа 2019

 

22 серпня 2019 о 18:30

Київ, вул. Велика Васильківська, 136,

Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя

(метро Либідська)

 

Напередодні форуму ArtPhotoBook 2019 ми проводимо відкрите ревю.

Ревю — це захід, куди запрошуються не глядачі, а автори, що бажають отримати індивідуальну конструктивну та доброзичливу оцінку кількох експертів.

Тож чекаємо на:

- авторів, що вже видали  фотокнигу, але планують проконсультуватися щодо її подальших перспектив;

- авторів, що наразі підготували книгу, але потребують компетентної оцінки щодо її можливого вдосконалення;

- авторів, що ще не бралися до випуску фотокниги, але мають відповідний матеріал і хотіли б знати, у якому напрямку їм рухатися.

Практика | 07 августа 2019

До 180-річчя фотографії та з нагоди Міжнародного Дня фотографії!

ПОРТФОЛІО-РЕВ'Ю (ПР) для фотографів.

Хмельницька обласна організація НСФХУ спільно з Хмельницьким музеєм-студією фотомистецтва проводять ПР для фотографів.

Що таке ПР?

Портфоліо-Рев'ю — загальноприйнятий у світовій практиці дієвий спосіб розвитку творчого потенціалу і сприяння становленню професійної кар'єри фотографів, дизайнерів, художників та представників інших творчих візуальних професій. Портфоліо-Рев'ю дає можливість одночасно в одному місці зустрітися з компетентними людьми у сфері візуальних мистецтв та показати їм свої роботи.

Ціллю хмельницького Портфоліо-рев'ю для фотографів є пошук перспективних авторів, надання їм допомоги в творчому розвитку, заохочення до участі у фотопленерах, конкурсах та фестивалях, пошук кандидатів у члени НСФХУ.

Практика | 06 августа 2019
К фотопленэру готовились задолго. В этих ожиданиях прятались наши интересы и новые открытия. Кроме этого, была цель – другой взгляд на исторические события и желание творческой работы. Общение с фотохудожниками из других городов Украины. Обмен опытом. Как дети, жаждали диалогов и увлекательных знаний. В отличие от туризма, фотопенэр это не совсем обычное путешествие, многоплановое и многоуровневое. Предвкушая путешествие, заранее, просматривали фильмы, «листали» Википедию, ссылки на информацию по теме. Параллельно, важно было придумать образы, состыковать работу и семейные дела. Делалось всё, чтобы запомнилось на всю жизнь. Наше путешествие дало другой взгляд на происходившие события в прошлом, на современность, на собственные «белые пятна» в истории. 
В Этот день нет событий !!!
новости и статьи
Выставки | 17 августа 2019
123