рус eng укр
в Украине
Национальный союз
фотохудожников Украины
горячая новость:Шановні колеги! У зв'язку з атаками на сайт він переноситься на хостінг до Німеччини, вибачте за незручності.
Главная - Новости - Выставки - 10 травня о 15:00 у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв відбудеться відкриття персональної фотовиставки «Скромна чарівливість Парижу» Наталії Компанцевої
| 09 мая 2017

10 травня о 15:00 у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв відбудеться відкриття персональної фотовиставки «Скромна чарівливість Парижу» Наталії Компанцевої

10 травня о 15:00 у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв відбудеться відкриття персональної фотовиставки «Скромна чарівливість Парижа» відомого фотохудожника Наталії Компанцевої (м. Київ), присвяченої Дню Європи в Україні. На виставці подано понад 60 фотосвітлин, зроблених автором під час перебування в Парижі.   
Важко знайти людину, яка б не мріяла побувати в Парижі. Світлини Н. Компанцевої відображають емоції, особливу атмосферу міста, вулиць, парків, чарівливість архітектури, музеїв та палаців. Париж – це місто кохання і закоханих, які їдуть сюди з усього світу – із Японії, Китаю, Філіппін, щоб відсвяткувати саме тут своє одруження. У кожного, хто побував у цьому місті, – свій Париж. Найчастіше – це Париж – парадний, величний, туристичний. Безперечно, в першу чергу на фото туристів відображені його символи – Ейфелева вежа, знаменитий Лувр, Тріумфальна арка, Нотр-Дам де Парі. Автор побачила й інший Париж – просто місто, в якому живуть звичайні люди, поспішають, розважаються, люблять один одного, прогулюються, словом – живуть. Адже кожне місто – це, перш за все, його мешканці. Фотовиставка представлена в чорно-білому зображенні, як фотографували це місто відомі французькі фотографи. 
Наталія Компанцева – відома кінооператорка, визнана фотомайстриня, голова художньої ради Національної спілки фотохудожників України. Творчий шлях у кіно розпочала в студентські роки під час навчання у Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого як асистентка оператора на Київській студії науково-популярних фільмів, де після закінчення інституту працювала оператором до 1994 року. Член Національної спілки кінематографістів України. Відзняла понад 100 короткометражних фільмів і 8 повнометражних, серед яких 2 ігрових художніх фільми із відомим українським режисером Володимиром Хмельницьким – «На прив’язі біля злітної смуги» і трьохсерійний фільм «Вірний Руслан» за повістю відомого письменника-дисидента Георгія Владимова. Фільми, зняті Наталією Компанцевою, отримали численні нагороди, зокрема золоту медаль Міжнародного фестивалю в Кишиневі 1980 року та срібну медаль Всесоюзного фестивалю спортивного кіно у Каунасі 1983 року. Отримала приз за найкращу операторську роботу на V Всеукраїнському кінофестивалі в Маріуполі у 1985 році. 
У 2000 році вступила до Національної спілки фотохудожників України. Призерка і переможниця численних фотовиставок і конкурсів. Учасниця 40 міжнародних фотосалонів в Україні, Латвії, Узбекистані, Великобританії, Франції, Канаді, Португалії, Італії, Китаї, Австралії, Австрії, Саудівській Аравії, Росії та інших країнах. Нагороджена двома Голубими стрічками FIAP (Франція та Фінляндія), золотою, срібною і бронзовою медалями ISF, золотою медаллю Міжнародного салону «На Покрову», срібною медаллю на Міжнародному фотоконкурсі «Карпатський драг», медаллю PSA на Міжнародному фотоконкурсі «UkrainianFotoAward» (2015 рік).
Автор 21 персональної виставки, співпрацює із численними журналами: «Жінка», «Команда», «Теніс», «Наше покоління», «X-life», «Наталі», «Стиль життя», «Єва», «Космо-Леді» та іншими.

Валентина СЛОБОДА  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.