рус eng укр
в Украине
Национальный союз
фотохудожников Украины
горячая новость:Шановні колеги! У зв'язку з атаками на сайт він переноситься на хостінг до Німеччини, вибачте за незручності.
Главная - Новости - Выставки - Фотосвітлинство «Дня»: після Луцька – Львів
| 17 мая 2017

Фотосвітлинство «Дня»: після Луцька – Львів

 

Після успіху своєї фотовиставки на Волині газета «День» сподівається й на не менший резонанс і у Львові.

А володарями глядацьких симпатій у Луцьку стали роботи «Арт-об’єкт» Олега Батрака, серія «Подолання» Олексія Фурмана та «Мудра настанова» Андрія Недзельницького. А незабаром визначитися зі своїми уподобаннями зможуть і мешканці міста Лева. А завдяки партнерам та читачам, Львів став неодмінним пунктом призначення щорічного інтелектуального марафону газети «День»., який розпочнеться 18 травня в антикафе «Communa».

Офіційне ж відкриття виставки найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу «Дня» відбудеться наступного дня, 19 травня у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка». Там же запланована й зустріч-дискусія із незмінною очільницею «Дня» Ларисою Івшиною на тему «Національний діалог». Традиційно означені заходи відбудуться за підтримки Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою «Львівської політехніки», директор якого Ірина Ключковська є також  незмінним модератором цих дискусій в університеті.

Слід зазначити, що славетний львівський виш вже давно стала домівкою інтелектуальних ініціатив «Дня». А про багаторічну плідну співпрацю газети із навчальним закладом розповідає ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало: - «День», з яким живемо, мислимо, перемагаємо! Саме у цьому мені вбачається особлива роль, особлива місія газети із такою промовистою назвою. Адже періодичних видань такого масштабу та  глибини мислення в Україні, на жаль, обмаль. Видань – подразників національної самосвідомості й самоповаги українців, видань просвітницьких, видань високого публіцистичного штибу.  Натомість «Львівську політехніку» та газету «День» пов'язує тривалий період тісної творчої співпраці та приятельської приязні. Щороку в стінах нашого найдавнішого на теренах України і Східної Європи університету, що нещодавно відзначив свій 200-річний ювілей, проводяться надзвичайно цікаві та емоційно насичені традиційні фотовиставки «Дня». З допомогою пристрасної фотопубліцистики ми пізнаємо дійсність, аналізуємо явища динамічної навколишньої дійсності.  Незважаючи на свою технічну «генетику» ми, львівські політехніки твердо переконані, що без вагомої гуманітарної складової формування вітчизняної технічної еліти буде  неповноцінним. Щоб стати справжнім громадянином і патріотом, потрібно думати, читати, бачити. Все це нам дає «День».

Ігор Галущак

Львів

 

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.