рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
самое
Выставки | | 16 ноября 2019
На вісімдесятому році життя помер патріарх львівської фотографії Олексій Іутін - фотохудожник, журналіст, член Спілки фотохудожників України, заслужений діяч культури Польщі, перший лауреат Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації «Фотомистецтво» імені Василя Пилип’юка за 2018 рік.
Народжений у Санкт-Петербурзі (29.06.1940), він усе своє свідоме життя і творчість присвятив Львову, його полінаціональній культурі. Понад 30 років працював у львівських часописах (1964 – 1994 рр.): «Ленінська молодь», «Слава Родины», «Діло», «Міліцейський кур’єр», позаштатно – на Львівському телебаченні.
Брав участь у понад 250-ти міжнародних виставках: в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Китаї, Бразилії, Аргентині, Бельгії, Голландії, США, Великобританії, Австрії, Гонконзі, Македонії, Канаді, Японії. Роботи автора зберігаються в приватних колекціях в Польщі, США, Канаді, Австрії, Німеччині, Ізраїлі та ін.
Про місце і час прощання інформація буде в наступних повідомленнях.
До вашої уваги відеоперегляд двох його авторських фотоальбомів:
"Мій Львів" https://youtu.be/MGLGchPlZos
"Мій світ, мої герої" https://youtu.be/c5STvXHHwuE
Выставки | 15 ноября 2019
НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ
Aрт-об`єднання«Kyivphotos-Hall 2012» 
17 листопада 2019
UKRAINIAN BEAUTY 2019
фотовиставка автентичних костюмів
Презентація та дефіле – 15:00

Фотоработи Андрія Головахи (Київ, Україна)
Костюми з приватних колекцій Олени Скрипки,  Мили Вишиванки,Богдана Петричука
Куратор фотоекспозиції – Валерій Лещинський
Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Про проект:
"Мета зберігання старих речей - надихати створювати нове.  Ми показуємо Україну,  справжню,  яка знаходиться в скринях колекціонерів, оскільки нас знищували сценічними костюмами. Ми працюємо зі вченими,  з етнографами, істориками і музейними працівниками, відтворюємо костюми за старими фото,  самі створюємо нові речі, репліки костюмів,  володіємо з пані Милою Вишиванкою техніками ткацтва, пані Мила Вишиванка збирає костюми для Чернігівського музею власними коштами,  описує їх, консультує людей.
Выставки | 15 ноября 2019
Подовжено термін фотоконкурсу
до 01 грудня 2019 року у звязку з пошкодженням нашого сайту!

ПРОСИМО АВТОРІВ, ЧИЇ РОБОТИ НЕ ВІДОРАЖАЮТЬСЯ НА САЙТІ ЗАВАНТАЖИТИ ЇХ ПОВТОРНО АБО НАДІСЛАТИ НА photospilka@ukr.net

Підсумкову виставку буде проведено в галереї Київської Школи Фотографії.

Фотографія на заставці: Тетяна Люта

Выставки | 15 ноября 2019

15 листопада 2019 року о 15:00 до VI річниці Євромайдану відкриваєтся щорічна експозиція Київської організації НСФХУ - "Майдан - фортеця Духу".  Виставка проходитиме у Національному історико-архітектурному Музеї "Київська фортеця" (вул.Госпітальна, 24а) до 30 листопада. Подивитись роботи Тетяни Барвінської, Олексія Конченко, Валерія Лещинського та багатьох інших фотохудожників  можна кожного дня з 10 до 17 годин у Малій виставковій залі музейного комплексу. Організатор та координатор проекту – Любов Котляр (НСФХУ).

 

Контакти:  +38 067 211 7372, kievsails@ukr.net

Сайт НІАМ "Київська фортеця": https://www.kyiv-fortress.org.ua/

 

 

Інформація НСФХУ, http://photospilka.com/

Выставки | 02 ноября 2019

«Приватна метафізика»- це фотопроект з елементами digital-art та філософським підтекстом. Роздуми про своє «Я» в сучасному світі: складному, суперечливому , абсурдному,  повному несподіванок та емоцій. Бути самим собою , незважаючи на волю випадку в цій крихітній точці Всесвіту , в цій миттєвості історії Часу. Наша Приватна Метафізика з нами , для нас , поки ми живемо, творимо і мріємо про майбутнє...

 Про автора:

народився на Тернопільщині . Проживає у Львові . Займався графікою , оформив кілька книжок поезії. Останні роки працює в жанрі фотоманіпуляції.

Навчався в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва  та на архітектурному факультеті університету «Львівська політехніка».

 

Выставки | 25 октября 2019
 Понад чотири тисячі фотографій, близько 500 саморобних книжок, сотні графічних творів, ікон та щоденники часів радянських репресій залишила по собі Параска Плитка-Горицвіт. Більшу частину життя вона мешкала у селі Криворівня на Івано-Франківщині, але їй вдалося підтримувати зв’язок із людьми на різних континентах та політв’язнями, з якими познайомилась за 10 років у таборах Казахстану, куди потрапила як зв’язкова УПА. Захоплювалась Махатмою Ганді і, за деякими даними, знала кілька мов. Кілька років тому двоє київських художниць та кінорежисер виявили частину її величезного фотоархіву і взялися його відновити та описати. Так спочатку з’явився фільм «Портрет на тлі гір», а потім і виставка «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації», яку відкрили 17 жовтня у «Мистецькому Арсеналі» в Києві.
Практика | | 05 ноября 2019
Фотограф из Днепра. Член НСФХУ. Автор журнала «Потребитель» (по кино и фототехнике).
Мастер студийной фотографии и профессиональной рекламы. Ведуший собственную школу фотографии в г. Днепр
При встрече расскажет о самом главном в фотографии. Как улучшить полюбившийся кадр. Из пяти ваших кадров, один будет рассмотрен и критически оценен. Встреча будет проходить в тёплой дружеской беседе на условиях Free donation Приглашается все любящие фотоискусство и проявляющие интерес к творчеству.
Практика | 02 ноября 2019
"ДИВА, КРАСА І ПРИГОДИ В МОЇХ ПІШОХІДНИХ, ЛИЖНИХ, ВОДНИХ, ВЕЛО-, МОТО- І АВТО- МАНДРІВКАХ ПЛАНЕТОЮ". Частина 2. Розповідь і слайди. Дійство відбудеться 5 листопада (вівторок) о 18 год. 30 хв. у Будинку вчених НАНУ, Володимирська 45А (метро "Золоті ворота"). ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Практика | 24 октября 2019
У п'ятнцию, 25 жовтня, PinchukArtCentre запрошує на завершальну лекцію дослідниць Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP) в рамках публічної програми до виставки «Заборонене зображення». Лекторій присвячено авторам основоположної хвилі Харківської школи фотографії Олегу Мальованому, Євгену Павлову, Юрію Рупіну та Олександру Супруну.

Місце проведення — 5-й поверх, експозиція виставки. Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/541/1572019200000

Олександр Супрун – харківський фотограф, який в другій половині 1970-х-80-х років здобув визнання завдяки своїм монтажам. Лекторка Олександра Осадча поділиться роздумами щодо використання та підриву зсередини «іконографії» офіційної репортажної картинки, певного межового стану робіт Супруна. Окрім того, допоможе зрозуміти, яким чином підхід автора став органічною складовою філософії фотографії, яку розвивали харківські автори та для заглиблення в контекст познайомить слухачів із розвитком техніки монтажу в радянській та світовій фотографічній практиці.

Олександра Осадча – мистецтвознавиця, дослідниця, співробітниця Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP moksop.org), викладачка Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

На обкладинці — Олександр Супрун, «Автопортрет-72», 1976, срібно-желатиновий друк, фотомонтаж.
Практика | 20 октября 2019
29 жовтня о 19:00
АРТ-простір Lavra Studio, Мала Опера, Київ, Дегтярівська, 5
Заборонене зображення

"...складається з двох частин. Перша представляє персональну виставку Бориса Михайлова, а друга, яка називається «Перетинаючи межу» - Харківську школу фотографії та її вплив на нове покоління художників..."

По адресу: Pinchuk Art Centre Pinchuk Art Centre Адрес: Бассейная, 2 (в комплексе "Арена") Тел: 590-08-58

новости и статьи
Выставки | 16 ноября 2019
123