рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Фотографії на китайську виставку-конкурс, присвячену коням, прохання надсилати на photospilka@ukr.net
самое
Выставки | | 12 сентября 2018

"Я вважаю, що жінка завжди поруч з чоловіком, і це завжди свято, яке поруч з тобою. Митці, художники, фотохудожники завжди фотографують своїх жінок. І виникла така ідея — створити тематичну виставку жіночого портрета", — каже Сергій Назаркін.

Подивитися на роботи фотографів Полтавщини можна буде до 12 жовтня.

Выставки | 09 сентября 2018
Приєднуйтеся до участі у 20-му Фотоконкурсі газети "День". Переможців чекають десятки нагород, фотовиставки, публікації в газеті та на сайті.

НОМІНАЦІЇ:

1. Український світ

2. Політика

3. Фото з історією

4. Світ очима дітей (до 18 років) (участь для дітей безкоштовна) 

Выставки | 07 сентября 2018
«Китай коней Xilin Gol 2018 · Другий" в Юнь Кубок "Міжнародна виставка фотографій коней» кампанії, в цілому дві категорії нагород, а саме:
Чемпіонат "Кубок Чжунсунь", міжнародний конкурс кіньмистецтва "Художник Шень Чжун"
Міжнародна премія мистецтва фотографії кінь Культура "Чжунсунь".
Нагороди:
1. Велика премія Shenjun 3, кожна премія 20000 юанів, нагороджена призом Grandjou Shenjun, медаль, сертифікат.
2, Shenjun Gold Award 2, кожна нагорода 10 000 юанів, нагороджена золотими медалями Shenjun, медалями, сертифікатами.
3, Shenjun Silver Award 3, кожна нагорода 6000 юанів, нагороджена срібними медалями Shenjun, медалями, сертифікатами.
4, Shenjun бронзова нагорода 5, кожна нагорода 2000 юанів, нагороджені Shenjun бронзові медалі, медалі, сертифікати.
Выставки | 06 сентября 2018

Шановні колеги та всі любителі творчої фотографії

Київська організація Національної спілки фотохудожників України і Національна бібліотека імені Ярослава Мудрого пропонують всім бажаючим взяти участь у фотовиставці з конкурсним відбором робіт до світлого свята Покрови Богородиці та Дня українського козацтва і Захисника Вітчизни «Слава козацька – дух перемоги!».

Організатори очікують фотороботи, які відображають сучасний дух українського війська, живі козацькі традиції, історію захисту Батьківщини і пам’ять про героїв-оборонців нашого краю.

Фото приймаються включно по 06.10.2018 у цифровому вигляді на електронну адресуplanetofchildren2014@gmail.com, файли формату JPEG, 3000 точок за довгою стороною, по 5 робіт від Автора. Фотографії мусить супроводжувати файл з вказанням українською мовою: міста, прізвища та ім’ям Автора, назвою роботи. Організаційний внесок учасника – 30 грн, надсилати на картку Приватбанку 5168 7572 8807 0891 Котляр Любові Семенівні.

Підсумкова виставка відбудеться 12 жовтня 2018 р. у Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого в Києві.

 

Выставки | 27 августа 2018
Соціальний фотопроект «неЗВИЧАЙНІ» розповідає про життєві історії чотирьох молодих людей, які не дивлячись на важкі життєві випробування не втратили силу духу, продовжують жити активним життям і прагнуть до втілення своїх мрій. 

Подія на Громадському радіо:

Выставки | 12 мая 2018

Абстрактна фотографія — це певний вид фотомистецтва, в основі якого лежить зображення форм, ліній і кольору на знімку, виконаному за допомогою різних фотографічних прийомів і технологій. Головним для такої фотографії є відхилення від символічних уявлень. Наш Салон міжнародний і тому запрошуємо фотографів з інших країн до участі, бо мистецтво не знає кордонів.

ПРИЙОМ РОБІТ ПОДОВЖЕНО!


КАЛЕНДАР САЛОНУ:
Початок прийому фото – 13 квітня 2018 року
Останній день прийому фото – 30 вересня 2018 року
Оголошення результатів  - 05 жовтня 2018 року
Нагородження переможців та підсумкова виставка – жовтень - листопад 2018 року.
Теория | | 17 сентября 2018
Крайне демократичный подход отвергает привилегированность
академиков от искусства и в равной степени учитывает мнение каждого, пожелавшего
высказать свою оценку эстетической привлекательности конкретного произведения. 

Семинар проводит Туманов Юрий - известный киевский фотограф, 
кандидат технических наук в области измерительной техники, член союза фотохудожников Украины.
Теория | 14 сентября 2018
Сьогодні для фотохудожників 4 курсу Інституту кіно і телебачення випала можливість бути присутніми на майстер-класі від Едуарда Миколайовича Странадко (голова Національної спілки фотохудожників України, Заслужений працівник культури України).

Говорили про історію фотографії, з чого краще розпочинати дипломну роботу, про суть мистецтва фотографії, а також створення фотовиставок

Практика | 12 сентября 2018

"Це, насправді, метафора: «Три дні на Марсі». Це означає, що майбутнє зовсім поруч і все змінюється дуже швидко. Але саме чудове в цій назві те, що вона унікальним чином описує нашу здатність мріяти, дає привід задуматися, залишає простір для фантазії і викликає купу запитань…"- так презентує цей проект сам автор.

 

Олександр Кемпа – київський фотограф, учасник національних і міжнародних виставок. Працює в напрямку концептуального фотоімпресіонізму. Експерементує з фототехнологіями з’йомки нічних об’єктів.

Теория | 07 сентября 2018

"ФОТОГРАФИЯ: к вопросу «о птичке», или В поисках украденного времени"

О спикере:

Сергей Курбатов (Sergiy Kurbatov) , доктор философских наук, поэт и культуролог. Работает в Институте высшего образования НАПН Украины, также является ассоциированным научным сотрудником Университета Уппсалы (Швеция). Автор книг «Історичний час як детермінанта творчого процесу», «Паломничество в страну Слова», «Феномен університету в контексті часових та просторових викликів». Член правления Всемирной ассоциации хайку (Япония).

 

Сергей Курбатов в своей лекции поделится размышлениями о том, чем является фотография, как культурный феномен, и как изменяется человеческое восприятие времени с её появлением. В творческом диалоге с философами (Ролан Барт, Жан Бодрийяр), писателями и поэтами (Милан Кундера, Лина Костенко) и искусствоведами (Сюзан Зонтаг) будет предпринята попытка очертить смысловое поле фотографии, отыскать родственные ей литературные жанры (прежде всего, японскую поэзию хайку), и … «поймать птичку»! Приходите помогать в этом действе – будет интересно! ;)

Фотоконкурс ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ СУЧАСНОЇ ФОТОГРАФІЇ 44 Фотографии принимаются до 15.11.18
Фотоконкурс «Другий відкритий міжнародний фестивалью Street Art Photo 2018» 684 конкурс завершен
Фотоконкурс TRAVEL ART PHOTO 2018 721 конкурс завершен
Фотоконкурс «МОЯ НАЙКРАЩА ФОТОГРАФІЯ 2017» 169 конкурс завершен
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «НЮ АRT PHOTO 2017» 221 конкурс завершен
Я SINоптик

По адресу: Арт-завод Платформа, пространство AkT

новости и статьи
Выставки | 16 сентября 2018