рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
самое
Выставки | | 19 мая 2019

Міністерство культури України

乌克兰文化部

Посольство КНР в Україні

中华人民共和国驻乌克兰大使馆

Асоціація дружби з іноземними народами провінції Ляонін

辽宁省人民对外友好协会

Асоціація фотохудожників провінції Ляонін

辽宁省摄影艺术家协会

Китайська діаспора в Україні

乌克兰华侨华人协会

Національна спілка фотохудожників України

乌克兰国家摄影家协会

Національна спілка художників України

乌克兰国家美术家协会

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв України

乌克兰国立文化艺术管理研究院

 

Китайська і українська фотовиставка присвячена 70-ї річниці заснування Китайської Народної Республіки

庆祝中华人民共和国建国70周年特别展—中国·乌克兰摄影艺术系列展览

Церемонія відкриття відбудеться у Центральному будинку художника 24 травня 2019 року о 15:30 за адресою Київ, вул. Січових стрільців 1-5, перший поверх.

开幕式 20190524 15:30   地址:乌克兰中央美术展览馆

Учасники виставки:

Alex Kharvat, Andrii Chekanovsky, Borys Andresuk, Cui Bo, Eduard Stranadko, Evgeny Kom, Ho Saiyuk, Hu Xiaolin, Li Lei, Li Yihua, Liang Jianyong, Liu Fengsheng, Lo Kit, Mykola Tynkalyuk, Mykola Zavaryka, Sergey Buslenko, Shi Zhihui, Tian Ping, Vasyl Pylypiuk, Wang Zhuan, Xin Min, Zhao Xingqi.

 

Выставки | 18 мая 2019

«Із Грузії з Любов'ю!»

У зв'язку із святкуванням Дня Незалежності Грузії та участю у культурно-освітній програмі в рамках святкування Дня міста Києва 26 травня повідомляємо, що виставка робіт грузинських фотохудожників «ІзГрузії з Любов'ю!» експонується з 23 по 31 травня у НІАМ "Київська Фортеця". Виставка проходить за сприяння голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука, голови НСФХУ Едуарда Странадка, голови Київської организации НСФХУ Любові Котляр і Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Автори фотовиставки  члени Асоціації Фотографів Грузії

Ані Рехвіашвілі* Елісо Каландія* Георгі Окромчедлішвілі* Гія Джавелідзе* Інга Ричкова

Іраклій Гіоргадзе* Джаба Гогатішвілі* Карло Салуквадзе* Каха Пхакадзе* Лаша-Георгі Цабадзе * Леон Тоггос* Магда Мушкудіані* Майя Церцвадзе* Малхаз Сванідзе* Марі Осакі Маріко Чарквіані* МзіяЛеквейшвілі* Ната Звіададзе* Ніно Інадзе* Ніно Мгебрішвілі Ніно Нацвлішвілі* Нурлан Таірлі* СофоМелікідзе* Тамара Пейкрішвілі* Юлія Піпія

 

Презентація фотовиставки та зустріч з авторами відбудеться у Камінній залі НІАМ «Київськафортеця» 26 травня о 15:00

м. Київ, вул. Госпітальна, 24 а, тел. 044-288-2341, 067-3622-97

 

 

Выставки | 17 мая 2019

16 травня 2019 року перестало битися сердце нашого колеги, спілчанина Володимира Олександровича Смирнова, який народився 2 травня 1949 року. З 1960 року почав виставлятися на обласних та республіканських виставках. За роки його творчої діяльності, за його безпосередньої участі відбулися значні зміни в культурному житті міста Кривий Ріг.

Світла пам'ять! Царство Небесне!

Выставки | 12 мая 2019
Просимо звернути увагу на змінення дати та часу відкриття!

"V експозиція "Мить історії" буде відкрита для огляду з 15.00 год. 15 травня!
Виставка триватиме до 26 травня. В експозиції представлені роботи киян Василя Артюшенка, Ярослава Голубчика, Олександра Гончаренка, Євгена Дерлеменка, Олександра Задираки, Любові Котляр, Андрія Недзельницького, Олексія Плиско, Петра Стахова та Бориса Бухмана (Одеса), Сергія Селезньова (Дніпро-Київ), Владислави Сторожук (Чернівці).
Практика | | 23 мая 2019

06 червня 2019 року, 18:30

Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя

Київ, Велика Васильківська, 136,  тел.: +380 44  529-14-73

ФБ - https://www.facebook.com/events/361718047787010/

Вхід вільний.

 

Про що будемо говорити:

- як розуміти мову сучасної фотографії;

- як вибирати візуальні засоби в залежності від завдань проекту;

- як вибирати теми для своїх авторських проектів;

- що треба, щоб підготувати та провести персональну фотовиставку;

 

Практика | 01 мая 2019

 

Що такого особливого в чорно-білій фотографії?

Що змушує нас відмовлятися від барвистості оточуючого нас світу?

Чому ми намагаємося шукати красу в переплетенні монохромних ліній і плям? Фотографія народилася чорно-білої, і залишалася такою протягом більше 60 років (окремі спроби в рахунок не приймаються). І ось настав момент, коли кольорова фотографія стає доступною не тільки професіоналам, але і практично кожному любителю. Здавалося б, кому тепер потрібні похмурі, позбавлені барвистості навколишнього світу, картинки? Але, виявляється, потрібні. Мало того, навколо ч/б фотографії виникає величезна кількість міфів, про її елітарність, образність, про особливу неповторну «художність», і безліч інших. Це призвело до того, що деякі виробники цифрових фотокамер стали оснащувати їх «чорно-білими» матрицями. Питається, навіщо, якщо будь-який кольорове зображення можна перетворити в монохромне в будь-якому графічному редакторі?

Практика | 30 апреля 2019
Vezha obscura – міждисциплінарний проект, в якому поєднуються освіта, наука та візуальне мистецтво.
Вежа – це не тільки прикраса міста, перлина архітектури, а й столітня панянка, яка спостерігає за містом. Вежа – одна з найвищих точок Маріуполя, з якої відкривається панорама на все місто. Команда Pavlovka ArtGallery у скаді Waldemart Klyuzko, Igor Belsky, Юлії Бельської (Юлия Геннадиевна) та Володимира Буслова, послуговоючись досвідом Леонардо Да Вінчі й інших славетних художників, математиків, фізиків і просто мрійників, які стояли у витоків фотографії, в столітній архітектурі створить забавку часів Середньовіччя. Спеціально для ГОГОЛьФесту ми перетворимо оглядовий майданчик на вісьмикутну камеру-обскуру, що переверне панораму міста догори дригом. Кожен, хто підніметься на оглядовий майданчик, зможе дізнатися, як народжуються фотографії, й одночасно потрапить у казку, де можна стати маленьким і ходити на голові.
На всесвітній день пінхолу, який відзначають в останню неділю квітня, ми спробуємо зафіксувати фотографічним способом на фоточутливому матеріал історичну мить. Кожен охочий може прийти до вежі та потрапити до історії.
Практика | 27 апреля 2019
Еспертна рада розглянула заявки 32 конкурсантів. Та попереду ще кілька днів голосування в соцмережах, а потім - остаточне визначення переможців. 
Мешканці Кривого Рогу вже сьогодні можуть обрати заходи, учасниками яких бачать себе у майбутньому. Голосування триває до 30 квітня на сторінці Открытое голосование за проекты конкурса #FestMetinvest 2019 #МетинвестКривойРог #КФМ #події #захист #змінюємо
В Этот день нет событий !!!
новости и статьи
Выставки | 23 мая 2019
123