рус eng укр
в Украине
Национальный союз
фотохудожников Украины
горячая новость:Шановні колеги! У зв'язку з атаками на сайт він переноситься на хостінг до Німеччини, вибачте за незручності.
Главная - Новости - Выставки - «START_IT» дітей з родин учасників АТО навчали сучасній фотосправі
| 11 мая 2017

«START_IT» дітей з родин учасників АТО навчали сучасній фотосправі

«START_IT» дітей з родин учасників АТО навчали сучасній фотосправі

 

«Стань майстром Photoshop: 5 кроків»,  «Майстер відео-трансляцій на YouTube, Instagram, Pinterest» і «Стань зіркою YouTube» та «Стань– одразу три спеціальні навчальні курси від Львівської академії «START_IT» пройшли діти  з сімей учасників АТО.

 

Адже завдяки співпраці  з соціальним  мегапроектом «Мій тато захищає Україну» із відомою IT-компанією – Львівська академія «START-IT», впродовж п’яти днів викладачі академії навчали дітей творити цифрові  фотографії, використовуючи програму «Adobe Photoshop», а також організувати власний відеоблог та розкривали таємниці роботи на каналі «YouTube». Маленькі  світлинці із великим задоволенням відвідували кожне із занять, адже щодня отримували нові, цікаві та корисні знання. А завершальним етапом курсів стала презентація роботи кожного учня Львівської академії «START_IT», а також вручення малечі  сертифікатів про пройдені курси. Відтак діти-учасники курсів поділилися своїми враженнями від програм Львівської академії «START_IT». Вони, зокрема, зазначили, що пройдене навчання – це лише початок їхнього шляху вдосконалення знань та навиків роботи із комп’ютерними програмами. А пройдені курси викликали в дітей бажання і надалі розвиватися в цьому напрямку, оскільки, як зазначають юні IT-фахівці, це не лише цікаво, але           також є прекрасною можливістю для хорошого старту у вивченні IT-технологій, що в майбутньому їм допоможе  при пошуку хорошої роботи, зокрема, й в якості сучасних фотомайстрів.

 

Ігор Галущак

Львів
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.