рус eng укр
в Украине
Национальный союз
фотохудожников Украины
горячая новость:Шановні колеги! У зв'язку з атаками на сайт він переноситься на хостінг до Німеччини, вибачте за незручності.
Главная - Новости - Выставки - Запрошуємо Вас 18 травня відвідати міжмузейний проект «Венеція — Україна: мистецький погляд крізь час»
| 12 мая 2017

Запрошуємо Вас 18 травня відвідати міжмузейний проект «Венеція — Україна: мистецький погляд крізь час»

Прес-реліз

спільних заходів

міжмузейного проекту «Венеція — Україна: мистецький погляд крізь час»

( у рамках арт-проекту «Перетинання»)

 

Міжмузейний  проект «Венеція — Україна: мистецький погляд крізь час»цьогоріч присвячений Міжнародному дню музеїв та Дню Європи. Ми пропонуємо вам зануритись у культуру Венеції, давню і сучасну, знайому й загадкову, побачити Венецію очима художників і поетів, композиторів та режисерів.

 

Хмельницький музей-студія фотомистецтва

вул. Проскурівська, 56.

18 травня 2017 року о 16.00

 

ВиставкафотографійСергія Чеха«Венеціанський альбом»

 

Чех Сергій Анатолійович - фотограф, художник, член Національної спілки фотохудожників України, експерт історичних методів фотографії, учасник понад 50 міжнародних і національних фотовиставок, член творчих об’єднань «Ікс+» та «Станкова фотографія ХХІ».

«Венеціанський альбом» —це виставка світлин, що розповідають про невідому, нетуристичну  Венецію, яка є абсолютно унікальниммісцем на Землі.Работи автора неквапно ведуть нас відоколицьміста через вузькі канали, кав’ярні, вітринимагазинів до найбільшвідомоїуВенеції площі  – Сан-Марко.  Витончені контури і ажурні фасади будівель зачаровують. Милуючись містом, зображеним на світлинах, можна почути його голос, відчути його душу.

 

 

Хмельницький обласний художній музей

вул. Проскурівська, 47

26 травня 2016 року о 17.00

 

У рамках фестивалю «ART’колаж-2017» відбудеться відкриття двох виставок, присвячених давній і сучасній Венеції:

 

«АнтоніоКаналетто. Венеційськаведута». Офорти з приватної колекції.

Джова́нніАнто́ніоКана́ль (італ. GiovanniAntonioCanal, відомий за ім'ям Canaletto —Канале́тто; нар. 18 жовтня 1697, Венеція — пом. 20 квітня 1768, Венеція) — італійський художник, голова венеціанської школи ведутистів, майстер міських пейзажів у стилі бароко.

Олександр Харват. «Романтика карнавальної Венеції». Світлини.

Олександр Харват - член правління Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, Посол миру.

Упрограмівідкриттяо 18.00у музейному дворику — вистававідакторівХмельницькогоакадемічногообласного театру ляльок «Дивень».


--
З повагою,
Хмельницький музей-студія фотомистецтва!
вул. Проскурівська, 56
+38 (0382) 61-60-56  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.