рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Умови всеукраїнського конкурсу весільної фотографії «Зимова казка»
| 05 ноября 2011

Умови всеукраїнського конкурсу весільної фотографії «Зимова казка»

Фото: © 2011 SOTA Dzine Inc.

Весільний салон "Slanovskiy", Event studio OTF-Performance, Ресторан "Gradeckiy" та Національна спілка фотохудожників України (Патронат № 11/2011) в рамках виставки весільних послуг Wedding deluxe show запрошує весільних фотографів продемонструвати свою майстерність та стиль, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі весільної фотографії «Зимова казка».

Основні завдання конкурсу
• Ознайомити потенційних клієнтів із сучасними напрямками фотомистецтва весільної фотографії та кращими майстрами весільного фото.
• Сприяти розвитку майстерності та творчого рівня весільних фотографів.
• Сприяти розвитку культури та традицій фотозйомки весілля та обміну досвідом між провідними фотографами України.

Організатори конкурсу: Весільний салон "Slanovskiy", OTF Performance studio, Ресторан "Gradeckiy", Національна спілка фотохудожників України

Умови фотоконкурсу:

1. До участі у фотоконкурсі запрошуються всі бажаючі фотографи. Роботи повинні бути винятково авторські. Тема виставки-конкурсу «Весільна фотографія». Відбір робіт здійснює журі конкурсу (художня рада). Критеріями відбору робіт має бути художній та технічний рівень.

2. Для участі у фотовиставці необхідно представити прев'ю своїх фоторобіт: на електронну адресу wdsphotocontest@gmail.com не більше десяти, до 15 листопада. Файли повинні мати назву: прізвище фотографа, місто, порядковий номер роботи (наприклад: ivanov_chernigov_01.jpg ), у форматі jpg, jpeg, розміром файла до 3 мб (бажано від 600х900 до 800х1200 пікселів).

3. Робота художньої ради 16 листопада. Художня рада відбирає для включення в експозицію від двох до п'яти робот від кожного автора і повідомляє авторів про результати відбору.

4. Автори робіт, що пройшли до експозиції виставки повинні строком до 25 листопада 2011 року надіслати відібрані роботи у форматі jpg, jpeg, розміром файла до 10 мб (для друку розміром 30х40см, 30х45см).

5. Внесок за участь в конкурсі становить 100 гривень, які буде використано на організацію фотовиставки, видання каталогу висилається на рахунок організаторів. В разі відсутності копії чеку про сплату внеску, роботи не будуть прийматися до розгляду.

Банківські реквізити:
Отримувач: ФОП Швидка Ю.В.
ЕГРПОУ 2966116924
р/р 260075015107 в АБ «Тавріка», МФО 300788 в м.Чернігів
Призначення платежу: Оплата за участь в фотоконкурсі

6. Теми: «Весільна фотографія» (вітаються роботи наступної направленості : Духовність (фото, зроблене під час релігійної церемонії будь-якої конфесії), Портрет, Дитяче фото, Предметне фото (фотографії весільної атрибутики - букети, бокали, арки, авто, туфлі, тощо), Пори року (фотографії, що відображають особливості весільної прогулянки в залежності від сезону), Експериментальне фото.

7. Порушення вимог пунктів 2 -5 унеможливить вашу участь у виставці.

8. Нагороди:

• Гран-прі - за найцікавішу роботу;
• Медалі НСФХУ - 1,2,3 місце за краще фото
• Дипломи НСФХУ - лауреатам конкурсу
• А також дипломи від організаторів Wedding deluxe show та призи від спонсорів учасникам конкурсу за фотографії, що пройшли до експозиції .

Включені до експозиції роботи будуть розміщені на сайтах:

http://photospilka.com/, http://www.gorod.cn.ua/ , http://vivace.com.ua/ , http://www.slanovskiy.cn.ua/ http://www.ewa.cn.ua/ , http://otfperformance.com/ , www.geometria.ru

 

Результати конкурсу будуть опубліковані в Чернігівському святковому журналі "Vivace", журналі "Boom" та Чернігівській газеті «Любимая».

КАЛЕНДАР ВИСТАВКИ:

  • Прийом робіт до 15 листопада 2011 року.
  • Робота художньої ради 16 листопада 2011 року.
  • Повідомлення рішення художньої ради до 18 листопада 2011 року .
  • Прийом робіт що пройшли до експозиції до 25 листопада 2011 року .
  • Відкриття виставки та нагородження переможців 3 грудня 2011 року .

Місце проведення заходу:

м. Чернігів, пр. Миру 68, ресторан «Gradeckiy», 3 грудня о 18:00. Дрес-код-А5. Для учасників виставки вхід безкоштовний.

-4.jpg
  

 
  Коментарии (7)
 1 
Написал(а) Мількович Олександр, в 18:06 15.11.2011
погано те, що не знаєш чи роботи попали на виставку чи ні. Нема де подивитись список учасників. не відомо хто в журі виставки. :? :? :? Хтось може дати відповідь на запитання?
 2 
Написал(а) Ха-ха Игорь, в 12:23 19.11.2011
Отклика на отправленные работы не последовало. На повторный запрос о получении письма с работами на конкурс - молчание. Сроки по оглашению результатов прошли, результат - тишина. Вывод - отличный развод на 100 гривен!
 3 
Написал(а) Erchog Erchog, в 12:49 19.11.2011
Уважаемые организаторы. В связи с тем что вы отчаянно динамите любые обращения к вам, и нарушаете установленные вами же сроки. В отделение, УБОЗ ГУ МВС України в г.Киеве, была передано заявление на рассмотрение сложившийся ситуации. Данные ФОП Швыдка и ее банковские реквизиты также были переданы влястям. С наилучшими пожеланиями.
 4 
Написал(а) Афонина Евгения, в 13:00 19.11.2011
подтверждаю все вышесказанное. полная тишина в эфире.
 5 
Написал(а) Eva F., в 15:53 19.11.2011
Все в порядке, организаторы вышли на связь, сообщили об отобранных фотографиях, выслали анкету участника.
 6 
Написал(а) Erchog Erchog, в 16:29 19.11.2011
Когда и в котором часу они вышли на связь? Опять таки - если чьи-то фото не прошли отбор - сразу необходимо уведомлять.
 7 
Написал(а) Мількович Олександр, в 15:15 20.11.2011
Все гаразд - зі мною теж вийшли на звязок. Організатори адекватні, єдине не встигають трішки з термінами. Думаю результати будуть оголошені в найближчий час.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123