рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - мандрівна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» у Харкові
| 08 июня 2013

мандрівна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» у Харкові

В рамках співпраці оператора мобільного зв’язку life:) з Українським Форумом Благодійників мандрівна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» була представлена на IV Міжнародному благодійному балу «Коли збуваються мрії» у Харкові. 

18 травня 2013 року у бальному залі готелю KharkivPalace відбулося відкриття пересувної фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива», організатором якої виступає Український Форум Благодійників. Офіційне представлення соціальних світлин пройшло в рамках проведення ІV Міжнародного благодійного балу «Коли збуваються мрії», метою якого є розвиток культури благодійності та виховання всебічно розвинених і толерантних молодих людей.

Харків став другим містом мандрівки пересувної фотовиставки регіонами України після офіційного дебюту світлин у Кіровоградському обласному музеї у квітні 2013 року. Усі виручені за час проведення благодійного заходу кошти будуть передані центрам з підтримки неповноцінних родин, дітям-сиротам, людям з обмеженими можливостями та діткам з тяжкими формами захворювань.

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» - це кращі 40 фотографій, обрані з 630 фоторобіт, що надійшли з усіх куточків України до участі у ІІІ Всеукраїнському однойменному фотоконкурсі, який проводив Український Форум Благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. У рамках реалізації проекту оператор мобільного зв’язку life:) виступив партнером пересувної фотовиставки містами України і допоміг в організації проведення заходу.

Детальну інформацію про перебіг фотовиставки можна знайти на офіційному сайті Українського Форуму Благодійників.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123