рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»
| 30 августа 2013

фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

З 1 по 30 вересня в Україні вдруге проводитиметься фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», організатором якого є громадська організація «Вікімедіа Україна». Конкурс покликаний зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити ці фотографії на Вікіпедії – вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.

Конкурс Wiki Loves Monuments  започаткований 2010 року нідерландцями, у 2011 році він став найбільшим фотоконкурсом за версією Книги рекордів Гіннеса, а в 2012 побив власний рекорд, представивши понад 350 тисяч світлин. 2013 року році українська частина конкурсу змагатиметься за місце в Книзі рекордів України.

Участь в конкурсі можуть прийняти усі бажаючі. Для участі в конкурсі слід Зареєструватися у Вікісховищі, сфотографувати одну, або краще декілька  пам’яток із наших  Списків  та ЗАВАНТАЖИТИ фотографію на Wikimedia Commons в період з 1по 30 вересня.   

Призовий фонд конкурсу складатиме 3000 доларів. Передбачають нагороди авторам кращих фотографій, а також фотографам, що сфотографують найбільшу кількість пам’яток, а також ряд спеціальних номінацій. Детальніше – на офіційному сайті конкурсу.

 

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123