рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Обучение - Практика - «ФОТОГРАФІЯ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ТАЄМНИЦІ ТВОРЧОСТІ» ЕДУАРДА СТРАНАДКА
| 09 июня 2015

«ФОТОГРАФІЯ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ТАЄМНИЦІ ТВОРЧОСТІ» ЕДУАРДА СТРАНАДКА

В середу 10 червня в 19:00 в галереї «Бінокль» (вул.Костянтинівська 63/12, Київ, Україна) на закритті фотовиставки Клубу Фотографії «Х-Діалоги» 2015(http://foto.ua/forum/group.php?groupid=7) (http://journal.foto.ua/sobitiya/novosti/vistavka-klubu-kf-foto-ua-x-dialogi-2015.html http://photospilka.com/vystavki/zaproshu-mo-vsih-ne-bayduzhih-do-fotografiyi-vididati-fotovistavku-h-dialogi.html) відбудеться творча зустріч з незвичайним майстром фотомистецтва Едуардом СТРАНАДКОМ – українським фотохудожником, головою Національної спілки фотохудожників України, заслуженим працівником культури України, членом Національної спілки журналістів України. Едуард Странадко – учасник більш як 50 індивідуальних і 100 колективних фотовиставок, член журі численних фотоконкурсів.

«У роботах Едуарда Странадка головний процес –– тонування готових відбитків в розчині. Підбір тону нез'ясовно, але безпомилково гармонує у нього і з фактурою кадру і з емоційним станом. Странадко мрійливий і ліричний. Що для нього реальність? Зупинити сонячне світло, зловити подих, витікання часу... Кадри залиті світлом, ви бачите як все охоплено, промито і оживлено сліпучим сонячним «вітром». На знімках –– не «люди», не «пейзажі». На знімках –– повітря, крізь яке відчувається і тремтить реальність; якийсь атмосферний порив, яким люди, будинки і пейзажі підняті в ейфорію чи то сну, чи то захоплення, чи то марення ...»

Едуард Странадко – людина-фейєрверк, людина сонячного запалу та енергії, з копною волосся-протуберанців, інтелектуал і інтелігент, загадка і відчайдушно відкрита особистість, людина з гумором та родзинкою (ще й не одною), не байдужий і завжди доброзичливий до людей, які звертаються по допомогу, а головне – фотограф-легенда.

Запрошуємо всіх на зустріч-діалог, кого цікавить фотографія як мистецтво та таємниці творчості фотоМайстра – ЕДУАРДА СТРАНАДКА.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123