рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Квартальне підведення підсумків фотопроекту «Рівне-2016. День за днем». Лекція Руслана Ярмолюка
| 09 апреля 2016

Квартальне підведення підсумків фотопроекту «Рівне-2016. День за днем». Лекція Руслана Ярмолюка

Квартальне підведення підсумків фотопроекту

«Рівне-2016. День за днем». Лекція Руслана Ярмолюка

 

ПРЕС – АНОНС

 

8 квітня о 12:00 у медіа-центрі ERVE.UA (м.Рівне, вул.Драгоманова, 20, 1 поверх)

відбудеться квартальне підведення підсумків першого масштабного відкритого конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2016. День за днем».

 

У програмі заходу – лекція відомого українського журналіста, спецкора т/к «2+2» Руслана Ярмолюка, м.Київ.

 

«Рівне-2016. День за днем» - перший масштабний відкритий конкурс репортерської фотографії. Тема конкурсу: повсякденне життя Рівненщини у всіх його проявах, проблемах, досягненнях. За умовами конкурсу, фотографії мають відповідати нормам журналістики і з обов’язковим коротким коментарем і зроблені в 2016 році.

«Такого проекту на сьогоднішній день немає жоден з регіонів в Україні і організатори планують зробити його щорічним наймасштабнішим фоторепортерським проектом не тільки на Рівненщині. Це можливість створення якісного фотолітопису нашого краю, підвищення рівня фотожурналістики, заохочення та відзначення кращих репортерів», - розповідає ініціатор конкурсу Олександр Харват.

 

Запрошуємо до участі партнерів та спонсорів, це прекрасна можливість разом з журналістами увійти в історію нашого краю!

 

Контакти: моб.:  097-1164539, e-mail: kharvat@ukrfoto.org

 

Руслан Ярмолюк - заслужений журналіст України, висувався на здобуття премії «Телетріумф». Його роботи увійшли до об'єднаного відеоматеріалу «Подробиць» щодо висвітлення конфліктів у гарячих точках, нагороджено другою премією «Еммі» у 2009 році за матеріал про війну в Грузії. Є автором документальних фільмів «Осетинский дневник» (2009), «Андижан. Полевые записки» (2005), «Донецький аеропорт. 48 годин з кіборгами» та ін. Ведучий програми «Спецкор» на т/к «2+2» 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123