рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Чорнобиль : 30 років потому. у Львівському Палаці мистецтв відкривається фотовиставка львівської фотохудожниці Наталії Ратушної «Гіркий полин Чорнобиля».
| 19 апреля 2016

Чорнобиль : 30 років потому. у Львівському Палаці мистецтв відкривається фотовиставка львівської фотохудожниці Наталії Ратушної «Гіркий полин Чорнобиля».

 

20 квітня у Львівському Палаці мистецтв відкривається фотовиставка львівської фотохудожниці Наталії Ратушної «Гіркий полин Чорнобиля».

Член міжнародної асоціації фотомитців (FIAF) Наталія Ратушна побувала у «зоні відчуження» і на власні очі побачила й відчула біль тої землі, яку тридцять років тому знищив «мирний» атом. Квітуче Полісся перетворилося на запустілу й небезпечну зону, де й сьогодні зашкалюють дозиметри, фіксуючи радіаційний фон в десятки разів вищий від норми. Попри це, Чорнобильський край живе своїм життям, що й намагається показати своїми світлинами Наталія Ратушна. Від її знімків, які художньо переосмислюють цю подію, також віддає гірким присмаком цезію…

На виставці  - п’ятдесят вишуканих робіт, у яких автор переосмислює побачене , передає  свій суто авторський сюрреалізм -  не чисто фотографічний, а десь і гіперболічний. У багатьох моментах акценти зміщені на безлюдді цієї зони, хоча, життя там триває.

 «Гіркий полин Чорнобиля» - друга виставка Наталії Ратушної. Фотохудожниця звернулася до Чорнобильської теми щоб показати трагізм і масштаби цієї трагедії. «Коли ми зробимо наголос на тому, що це – біда, у нас є шанси знайти шляхи її подолання, - вважає автор виставки. - «Зона Чорнобиля» - це українська земля, і вона повинна жити іншим життям».

Йосип Марухняк
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123