рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - 12 липня 2016 року о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття фотовиставки Йосипа Сивенького "Рани".
| 11 июля 2016

12 липня 2016 року о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття фотовиставки Йосипа Сивенького "Рани".

Проект “Рани” rany.com.ua показує українських солдатів, яких було тяжко поранено під час Євромайдану та АТО. У когось обгоріло все тіло, багато хто страждає від нестерпного болю, хтось не може ходити, а хтось втратив руку чи ногу. Є такі, що страждають на посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) чи стали залежними від знеболюючих препаратів. Всіх їх об’єднує дві речі: біль – сильний фізичний чи емоційний біль, – а також складне завдання адаптуватися до нового життя після поранення.

Проект спрямований на те, щоб проінформувати українців про масштабне завдання реінтеграції поранених солдатів та активістів Євромайдану в нормальне життя і поставити до обговорення такі питання, як: необхідність довгострокової програми медичного обслуговування, пенсійне забезпечення, курси фізичної терапії, лікування ПТСР, перепідготовка та майбутня зайнятість, брак в Україні необхідної інфраструктури для людей з обмеженими можливостями.

Проект реалізується завдяки гранту, наданому Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта на 2014-2016 роки.

Виставка триватиме до 26 липня 2016 року.

 

Про автора

Йосип Сивенький josephsywenkyj.com (нар. 1978) – американський фотограф українського походження, який спеціалізується на репортажній, портретній та новинній фотографії. У 2003 р., через рік після закінчення університету в Нью-Йорку (School of Visual Arts), Йосип приїхав до України як стипендіат Програми студентських обмінів імені Фулбрайта. Зараз він реалізує проект як стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта у 2014-2016 р.

У 2014 р. Йосип отримав грант за програмою Юджина Сміта, що підтримує гуманістичні цінності в документальній фотографії. Його фотографії були представлені у різних галереях та музеях, зокрема: Musée de l'Elysée в Лозанні (Швейцарія), Les Rencontres d’Arles в Арлі (Франція), в США - George Eastman House в Рочестері, Будівлі Сенату США Richard B. Russell Senate Building у Вашингтоні, в приміщенні ООН у Нью-Йорку.

Йосип працював як фотокореспондент у країнах Східної Європи і Центральної Азії, в Африці, на Близькому Сході та в Північній Америці для: Bloomberg Businessweek, Conde Nast Portfolio, Forbes, GQ, Newsweek, The New Yorker, Stern, Time, The New York Times, The New York Times Sunday Magazine та ін.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123