рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Оголошується прийом робіт для "IV експозиції "Образ жінки"
| 12 февраля 2019

Оголошується прийом робіт для "IV експозиції "Образ жінки"


Виставка проходитиме у НІАМ Київська фортеця з 04 по 17 березня. 
(Фото © Александр Шевченко (Шевченко Александр) 
ПОЛОЖЕННЯ
Організатором «IV експозиції «Образ жінки» є Київська організація Національної Спілки фотохудожників України. Фотопроект започатковано з метою продовження традицій класичної та прийняття викликів сучасної фотографії у різноманітних стильових напрямках фотомистецтва і є відкритим заходом. 
Участь для Авторів-киян безкоштовна, для Авторів з інших міст та не членів Київської організації передбачається організаційний внесок 50 грн. 
1. НОМІНАЦІЇ ФОТОПРОЕКТУ ТА ВИМОГИ ДО ТВОРЧИХ РОБІТ
1.1. Світлини мають бути об'єднані темою жіночого портрету. Номінації:
У класичному виконанні: К1 – жіночий портрет художній; К2 – жіночий портрет жанровий
К3 – аналогічні сюжети в різних стилях та із застосуванням цифрових трансформацій
1.2. Цифрові файли до 10 Мб не менше ніж 4000 пікселів по довгій стороні у форматі JPEG надсилаються на адресу kievsails@ukr.net (до 5 у кожній номінації). 
Надписи на зображенні не допускаються. Для передачі заархівованих файлів бажано використовувати файлообмінник https://wetransfer.com/("Take me free"). Роботи позначаються кирилецею наступним чином: Номінація_Місто_Прізвище та Ім’я_Назва роботи. 
2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ 
2.1. Терміни проведення:
- прийом фотографій з 13 по 24 лютого 2019 року включно;
- робота журі 25 - 26 лютого; 
- оголошення результатів 27 лютого;
- дата відкриття підсумкової фотовиставки буде оголошена на сторінці КО НСФХУ. 
2.2. Попередні альбоми «Long List» формуються на Facebook-сторінці Фотопроекту відповідно до заявлених номінацій. Перед розміщенням у фотоальбоми запроваджена премодерація зображень за критерієм
"розкриття теми та смислове / емоційне навантаження".
Зображення можуть бути переміщені в інші номінації. Автори не мають права ставити "Іike" власним фотографіям. 
Роботи у фотоальбомах розміщуються анонімно. 
2.3. Журі для проведення відбору творів до експозиції складається з числа членів Художньої ради Київської організації НСФХУ: Володимира Верещагіна, Романа Гінзбурга, Миколи Заварики, Наталії Компанцевої, Олега Кулай-Кулайчука, Андрія Рудакова, Валерія Соловйова, Едуарда Странадко, Олександра Харвата. Голова журі – Володимир Фалін. Оцінювання творчих робіт здійснюється як коментар до світлини у вигляді позначки «+».Члени журі можуть подати свої роботи на позаконкурсній основі. 
2.4. Організаційний внесок 50 грн. для Авторів з інших міст України та не членів Київської організації здійснюється переказом на карту Приватбанка 5168 7572 8807 0891 на ім’я Котляр Любові Семенівни. 
3. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ДИПЛОМАНТІВ ТА УЧАСНИКІВ ЕКСПОЗИЦІЇ
3.1. Альбоми фіналістів «Short List» відповідних номінацій формуються з числа творчих робіт, які були відзначені чотирма і більше голосами членів журі. Підсумки голосування оформляються протоколом засідання журі. В кожній номінації по три світлини, які набрали найбільшу кількість голосів, автоматично визначаються як призові. Згідно кількості голосів журі для інших робіт формується експозиція Фотопроекту. 
Участь у фотоконкурсі передбачає погодження зі всіма пунктами Положення.
3.2. Анонімність імен Авторів розкривається після закінчення розгляду творчих робіт претендентів і визначення дипломантів та учасників експозиції.  Коментарии (3)
 1 
Написал(а) Надежда Анжела, в 12:14 13.02.2019
а что всех устраивает пункт о редактировании жюри фотографий?! очень странный и сомнительный пункт, как -то страшно отправлять на конкурс фотографии
 2 
Написал(а) Левченко Ольга, в 09:18 14.02.2019
У ході премодерації передбачена можливість деякої корекції файлу як виправлення нахилу горизонту, незначне кадрування чи кольорокорекція. Зображення можуть бути також переміщені в інші номінації. 
А як же авторське право?
 3 
Написал(а) Компанцева Наталия, в 11:59 16.02.2019
С большим удивлением прочитала в первом варианте условий о так называемой премодерации изображений ( вот уж слово подобрала Л.Котляр иностранное, чтобы завуалировать истину) А истина заключается в грубом нарушении закона об авторском праве Всего около полугода тому назад при проведении очередного киевского вернисажа мне, как к председателю худсовета фотосоюза,написала одна иногородняя автор с жалобой. что ее изображение, присланное на конкурс грубо скадрировано без ее ведома.Я не стала разглашать это нарушение,а позвонила нашей уважаемой ГОЛОВЕ КО и объяснила, что это грубое нарушение авторских прав недопустимо.На что ГОЛОВА ответила, что делает она только с разрешения автора, что оказалось ложью.Может ГОЛОВА решила, что это шутка или мой статус председателя худсовета недостаточен, но уже на этой выставке ЖЕНСКИЙ ПОРТРЕТ, она ввела так называемую \"ПРЕМОДЕРАЦИЮ\" официально в условия конкурса.не ожидая, что на это новшество будет такая отрицательная реакция известных не только а Украине мастеров фотографии, как Анжела Нвдежда и Ольга Кузнецова и даст ей оценку приглашенный юрист по авторским правам . Испугавшись скандала Любовь Семеновна быстренько убрала это положение, которое \" якобы СУЧАЙНО попало в условия из какого-то АМАТОРСКОГО конкурса\" ( смешно!!!). Но это ложь, это все от лукавого, потому что в последней информации о себе на страницах в новом каталоге Киевской организации всего месяц назад Любовь Семеновна пишет: \"У фотографічній справі керуюсь правилом аналізувати будь яку фотографію для розуміння, що саме можна змінити в знімку, аби він став більш інформативним і цікавішим. Визначаю, як можна поліпшити знімок, скадрувавши та прибравши з нього усе зайве, що може відволікати увагу від головної події та обїєкту сюжету\" Это все правильно и красиво, это Ваше кредо уважаемый ГОЛОВА, но это должно относится только к Вашему собственному изображению, но не дает Вам право вмешиваться в чужие снимки, тем более поступившими на конкурс.Вы можете советовать автору лишь до того момента, когда он зарегистрировал фотографию под своим именем. Это и есть его авторское право , которое Вы не имеете права нарушать.Вы не МЭТР и не истина в последней инстанции. Если Вам так хочется учить других,создайте свою фотошколу и учите,Вам флаг в руки. И последнее: мы избрали Вас на второй срок как хорошего менеджера в задачу которого входит организация выставок, собраний киевской организации, сбор взносов, сбор материалов на поступление в КО, а Вы стали этаким маленьким царьком ,желающим вершить судьбы своей паствы, единолично решая раздачу почетных званий , фальсифицируя протоколы заседаний правления КО, проходящих якобы ОN LINE, но я как член правления о них никогда не слышала, единолично распоряжаясь взносами, что должно быть прозрачными, наконец вмешиваясь в творчество других фотографов. 
Я понимаю тех фотографов, которые очень болезненно отреагировали на возможность \"ПРЕМОДЕРАЦИИ\". т.е вмешательство в их творчество и их отказ от участия в выставках Киевской организации. Честно говоря, у мена тоже появилось это желание и тем более жюрить эти выставки.Удивляюсь только , почему очень уважаемое мною наше жюри, никак не отреагировало на эти новшества, наверное не читают условия , а видят только уже отредактированные Л Котляр поступившие фотографии.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123