рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Фотовиставка Олександра Шамова “Художники неба”
| 12 августа 2010

Фотовиставка Олександра Шамова “Художники неба”

Запрошуємо відвідати фотовиставку Олександра Шамова
"Художники неба"
Початок 10 серпня 2010 року о 18:00
За адресою: м.Львів, вул.Стецька 3а
Фотогалерея Василя Пилип'юка
www.pylypyukgallery.com.ua

Художник неба

Олександр Шамов - авіаційний інженер за фахом - тридцять років присвятив авіації, даючи життя бойовим літакам, - від МіГ-15 до МіГ-29. Фотографуванням захопився з самого дитинства, причому, як каже сам майстер: «Нічого спеціально не фотографую, просто камера завжди поруч».
Світлини, що зняті Олександром Шамовим, відтворюють найрізноманітніші речі та краєвиди. Багато його робіт присвячені рідному місту: його вулицям, панорамам, найчарівнішим куточкам й найкрасивішим дівчатам, але найбільшу його увагу все ж таки пригортає небо й літаки, «живі, як птахи». Лише справді закохана в авіацію людина наполегливо й завзято шукатиме рідкісні моменти й події, що відбуваються у хмарах.
Цьогоріч роботи автора експонувалися на Всеукраїнській виставці «Крилате фото» і посіли перше місце в номінації «Авіаспорт». Камера зафіксувала найкращі пілотажні групи світу: італійську «Frессе Tricolori» на МВ-339, російські «Русские витязи» та «Стрижи» на Су-27 та МіГ-29, французьку «РаtrouіІІе de Fгаnсе» на «АІрhа Jet». Надзвичайно красиві та неймовірно складні фігури пілотажу захоплюють технікою виконання піруетів і неповторністю кольорових автографів у повітрі. Їх зберіг для глядачів у своїх роботах Олександр Шамов.
Праця майстра отримала визнання та нагороди престижних фотоконкурсів, асоціацій та спеціалізованих видань: FIАР, НСФХУ, ЕРSON журналу «Рhotographег», а також Київського Фотоярмарку.
Знімки фотографа широко використовуються в рекламній продукції (виставкових стендах, буклетах, календарях), яка представляє авіацію України на спеціалізованих салонах, виставках і ярмарках різних країн світу. Роботами Олександра Шамова ілюстрована книга, присвячена 70-річчю Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу. Це понад 300 чорно-білих та кольорових світлин, які автор зробив на заводі протягом ЗО років.
Фотогалерея «Світло й тінь» з задоволенням відкриває для львів'ян і гостей міста свої зали, де розміщена неординарна експозиція художника неба.

Василь ПИЛИП'ЮК
лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка
художник ФІАП
  Коментарии (5)
 1 
Написал(а) Говорухина Наталья, в 14:23 12.08.2010
Поздравляю Александра с открытием персональной выставки! Высокого Вам творческого полета! :zzz
 2 
Написал(а) Надежда Анжела, в 18:40 12.08.2010
Мои поздравления!
 3 
Написал(а) Milkovich Oleksandr, в 01:09 13.08.2010
Виставка дуже добра і цікава! Дякую
 4 
Написал(а) Васин Вадим, в 14:21 13.08.2010
Мои поздравления автору!..
 5 
Написал(а) Шамов Александр, в 17:45 13.08.2010
Большое спасибо за поздравление,базовые фотографии с выставки http://photospilka.com/1248/shamov-aleksandr/2212-hudozhniki-neba/
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123