рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
самое
Выставки | 17 февраля 2019
Естафетну паличку приймає Криворізький історико-краєзнавчий музей. 18 лютого продовження гастролей ХХІІ Всеукраїнської фотовиставки «Погляд-2018». 91 світлина від 72 фотохудожників з різних куточків України: Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Кропивницького, Чернівців, Севастополя, Миколаєва, Хмельницька тощо. 30 авторських робіт від 14 талановитих криворізьких фотомитців. Експозиція діятиме з 18 лютого до 3 березня 2019 р. Не пропустіть!
Выставки | 18 февраля 2019

З 18 до 20 лютого в оновленому Будинку профспілок відвідувачі можуть побачити фотолітопис подій на вулицях Києва у період Революції Гідності. Це персональна виставка фотохудожника Олександра Тимошенка «Розстріляний Майдан».

Будучи безпосереднім учасником подій революції у 2013-2014 роках, Олександр Тимошенко відтворив за допомогою світлин атмосферу Майдану .

За словами фотографа, головна мета фотовиставки, яка експонується в багатьох містах України, – намагання нагадати про події та злочини Майдану. На світлинах зображені учасники Революції Гідності, герої, когось уже немає з нами.

«Майдан — це була територія свободи, де зібралися справжні українці, які підтримували і всіляко допомагали одне одному. Я хочу звернути увагу на проблеми людей, які пережили ті страшні події, були пораненими. Дехто з них помер пізніше, від наслідків обстрілів та побиття. Хочу, щоб якомога більше людей змогли побачити фото та ніколи не забували всіх тих, хто стояв на Майдані за свободу та незалежність», – розповідає ОЛександр Тимошенко.
----
Організатори: Національний музей Революції Гідності • Maidan MuseumФедерація Профспілок України.

Фотовиставка експонується з 18 по 20 лютого на 2 поверсі Будинку проспілок, за адресою майдан Незалежності, 2.

Години роботи: 11:00 – 19:00.

Вхід вільний.

Выставки | 15 февраля 2019

16 лютого – 15 березня 2019 року

МІЖНАРОДНИЙ  САЛОН  ХУДОЖНЬОЇ ФОТОГРАФІЇ

EROTIC ART PHOTO 2019 

Презентація та відкриття – 16 лютого, 17:00

 

Спеціальний гість:

Анджей Поздін  та  гурт "ЕR JAZZ"

з програмою "Музика Чуттєвих Вулиць"

Выставки | 12 февраля 2019
Організатором «IV експозиції «Образ жінки» є Київська організація Національної Спілки фотохудожників України. Фотопроект започатковано з метою продовження традицій класичної та прийняття викликів сучасної фотографії у різноманітних стильових напрямках фотомистецтва і є відкритим заходом. 
Участь для Авторів-киян безкоштовна, для Авторів з інших міст та не членів Київської організації передбачається організаційний внесок 50 грн.  
1. НОМІНАЦІЇ ФОТОПРОЕКТУ ТА ВИМОГИ ДО ТВОРЧИХ РОБІТ
1.1. Світлини мають бути об'єднані темою жіночого портрету. Номінації:
У класичному виконанні: К1 – жіночий портрет художній; К2 – жіночий портрет жанровий
К3 – аналогічні сюжети в різних стилях та із застосуванням цифрових трансформацій
1.2. Цифрові файли до 10 Мб не менше ніж 4000 пікселів по довгій стороні у форматі JPEG надсилаються на адресу kievsails@ukr.net (до 5 у кожній номінації). 
Надписи на зображенні не допускаються. Для передачі заархівованих файлів бажано використовувати файлообмінник https://wetransfer.com/("Take me free"). Роботи позначаються кирилецею наступним чином: Номінація_Місто_Прізвище та Ім’я_Назва роботи. 
Выставки | 05 февраля 2019
Концепция проекта
Как можно ярче отобразить мир детей, их радости и горести, учебу и отдых, развлечения, эмоции, как позитивные, так и негативные, увлечения, взаимоотношения друг с другом, со взрослыми и родителями, то есть – ИХ ЖИЗНЬ.

Условия приема фоторабот
К участию в Фотосалоне приглашаются фотографы (профессионалы и любители) со всех стран мира. Тема Фотосалона – мир детей. Фотографии будут оцениваться в следующих секциях:
1 Секция «Портрет».
2 Секция «Репортаж / жанровая фотография».
3 Секция «Дети войны». Портреты и репортажные фотографии из зоны военных действий, беженцы и переселенцы в разных уголках мира.
4 Секция «ФотоАрт» (изображения с цифровыми и другими технологическими манипуляциями)
Практика | | 14 февраля 2019

Керівники українських фотоорганізацій і фотоклубів - познайомтесь з досвідом роботи словацкх колег, як і які фотоподії вони організовують.

Безцінний досвід для початківців. Фотографи зі стажем гарантовано отримають можливість для суперкадрів і робіт для своєї майбутньої тематичної фотовиставки.

Гори, водосховища, водоспади, архітектура, замки, етнографія, жанрова фотографія, постановочні портрети, словацька кухня, СЛОВАЦЬКЕ ПИВО!

4 години їзди від Ужгорода.
Теория | 05 февраля 2019
Марина Пінскі, фотохудожниця з Ізраїлю та Валерій Лещинський, український фотохудожник, арт-директор київського творчого об’єднання "Kievphotos-Hall", член Національної Спілки Фотохудожників України - гості програми «Добрий день з Тетяною Дем’яненко» на "Емігрантському радіо" в Києві.
Говоримо про те, як лікар-кардіолог захопилася мистецтвом фотографії і як відкрила в Києві першу персональну виставку.

Практика | 30 января 2019
31 січня о 18 год в студії «У фарватері істин» майстер клас по темі - портрет в стилі низький ключ. Ми дізнаємось, що це таке, згадаємо Рембрандта. Імпульсне студійне світло, спалах. Модель –  відома молода рівненська журналістка, письменниця. Також фотографуємо один одного. Автори кращих світлин отримають приз книги.

Кількість місць обмежена, запрошуємо!

Тел. 097-116-4539, Соборна, 1 оф.314, м. Рівне
Теория | 26 января 2019

6 лютого 2019, 19:00

КЛУБ КИЇВСЬКОЇ ШКОЛИ ФОТОГРАФІЇ

«Едуард Странадко. Street Мобілографія»

https://www.photoschool.kiev.ua/fotoklub/869-stranadko-people-2

Відкриття фотовиставки «ЛЮДИ» і artist-talk про роль і значення творчої мобілографії в сучасному світі.

Про що будемо говорити:

техніка зйомки;

прийоми вуличної зйомки;

обробка і відбір фотографій для експозиції;

виставка,плакат, фотокнига.

 

Про спікера:

Едуард Странадко, фотохудожник, більше 90 персональних виставок, участь у 150 різних культурних проектах, куратор понад 500 виставок, Заслужений працівник культури України, Голова правління Національной спілки фотохудожників України

Чекаємо вас в гості - Київ. вул. Ділова, 5А, другий поверх.

Метро «Олімпійська»

В Этот день нет событий !!!
новости и статьи
Выставки | 20 февраля 2019
123